| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0109 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 378 x 338 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 676 x 616 cm |
| Wysokość: | 285 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, blacha nierdzewna, HDPE, HPL |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |