O nas

SIMBA to projektant, producent, dystrybutor i sprzedawca obiektów małej architektury użytkowej, takich jak zewnętrzne place zabaw, linaria oraz sprzęty do fitnessu i street workoutu.

Łączymy najlepsze rozwiązania technologiczne, wysokie kompetencje architektoniczne
i zamiłowanie do aktywności na świeżym powietrzu, by stworzyć przyjazną, nowoczesną
i bezpieczną przestrzeń do zabawy i uprawiania sportu w plenerze.

W czasach, gdy coraz więcej osób spędza wolne chwile w towarzystwie wszechobecnej elektroniki, zachęcamy do wyjścia z domu – i dajemy ku temu liczne możliwości. Kompleksowo, od projektu po produkcję, wykonujemy wyposażenie placów zabaw i siłowni napowietrznych, gdzie dzieci i dorośli mogą oddać się przyjemności zabawy, rozwinąć sprawność ruchową oraz zdolności motoryczne i sensoryczne, poprawić kondycję, a także nauczyć się zdrowego współzawodnictwa i konstruktywnego pokonywania przeszkód.

Naszym celem jest wywoływanie uśmiechu, dawanie radości z rozrywki i satysfakcji z rozwoju fizycznego. Aby to osiągnąć, od lat uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Wdrażając na rynek nowe produkty, stale podnosimy ich funkcjonalność, estetykę
i bezpieczeństwo, a we współpracy kierujemy się elementarnymi wartościami każdego biznesu: jakością, solidnością i terminowością.

2014
rok powstania firmy SIMBA
10
lat doświadczenia w branży
1000
realizacji rocznie w całej Polsce

Nasza kadra


Wojciech
Gęsicki

UDZIAŁOWIEC

Email: wojciech_gesicki@simba.pl

Marcin
Ćwirzeń

UDZIAŁOWIEC

Email: marcin_cwirzen@simba.pl

Piotr
Ponikowski

PREZES ZARZĄDU

Email: piotr_ponikowski@simba.pl

Katarzyna
Smarż

DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY

Email: katarzyna_smarz@simba.pl

Marek
Wolski

KIEROWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA

Email:
marek_wolski@simba.pl

Iwona
Kowalczyk

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Email:
iwona_kowalczyk@simba.pl

Iwona
Borkowska

KIEROWNIK ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Email: iwona_borkowska@simba.pl

Artur
Klej

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Email:
artur_klej@simba.pl

Arkadiusz
Jurek

EXPORT MANAGER

Email: export@simba.pl

tel. kom. (+48) 782 060 567

Anastasiia
Yurchenko

EXPORT SPECIALIST

Email: anastasiia_yurchenko@simba.pl

tel. kom. (+48) 887 061 667

Tomasz
Wójcik

EXPORT SPECIALIST

Email: tomasz_wojcik@simba.pl

tel. kom. (+48) 782 002 712

Damian
Fedoniuk

MARKETING MANAGER

Email:
marketing@simba.pl
tel. kom. (+48) 601322156

Katarzyna
Krzysztoń

SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Email:
reklama@simba.pl

Sylwia
Mróz

DZIAŁ GRAFICZNY, PROJEKTY

Email:

Kamila
Poniewierka

DZIAŁ GRAFICZNY, PROJEKTY

Email: Kamila_Poniewierka@simba.pl

Dominik
Wybacz

DZIAŁ GRAFICZNY, PROJEKTY

Email: Dominik_Wybacz@simba.pl

Dominika
Sawa

DZIAŁ GRAFICZNY, PROJEKTY

Email: Dominika_Sawa@simba.pl

Paweł
Rutkowski

KIEROWNIK DS. ORGANIZACJI PRODUKCJI

Email:
pawel_rutkowski@simba.pl

Michał
Rowiński

KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Email:
logistyka@simba.pl

Patrycja
Zając

DZIAŁ LOGISTYKI

Email:
patrycja_zajac@simba.pl

Marta
Szlachta

MANAGER DS. ZAOPATRZENIA

Email:
marta_szlachta@simba.pl

tel. kom. (+48) 782 003 378

Marcin
Skwarek

DZIAŁ SERWISU

Email:
serwis@simba.pl

Adam
Stańczak

woj. lubelskie, mazowieckie – część południowa

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: adam_stanczak@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 901 601

Karolina
Bugajska

woj. podkarpackie, małopolskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: karolina_bugajska@simba.pl

tel. kom. (+48) 885 509 110

Krzysztof
Butkiewicz

woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: krzysztof_butkiewicz@simba.pl

tel. kom. (+48) 607 915 601

Agnieszka
Abramowicz

woj. zachodnio-pomorskie, 

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: agnieszka_abramowicz@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 960

Anna
Fedoruk

woj. pomorskie,
kujawsko-pomorskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email:
anna_fedoruk@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 970

Marta
Rainczuk

woj. dolnośląskie,
opolskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email:
marta_rainczuk@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 940

Grzegorz
Michalak

woj. mazowieckie – część północna

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: grzegorz_michalak@simba.pl

tel. kom. +48 733 770 999

Matylda
Chachulska

woj. śląskie
woj. świętokrzyskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: matylda_chachulska@simba.pl

tel. kom. +48 733 733 930

Monika
Trojanowska

woj. lubuskie, wielkopolskie, część zachodniopomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: monika_trojanowska@simba.pl

tel. kom. +48 733 990 555

Piotr
Stachnik

Warszawa, woj. mazowieckie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: piotr_stachnik@simba.pl

tel. kom. +48 733 733 950

Nasze wartości


Od początku istnienia SIMBA łączymy przyjemne z pożytecznym. Dając naszym Klientom radość, zabawę i nowe możliwości aktywnego spędzania czasu, jednocześnie dbamy o stały, stabilny rozwój naszej firmy i dążenie do utrzymania pozycji lidera w branży małej architektury użytkowej.

Wdrożony w SIMBA system wartości pozwala nam podążać za ewoluującymi wyzwaniami współczesnych czasów oraz kreować rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, a zarazem zawsze pozostawać wiernymi podstawowym celom i ideałom naszej firmy.

  • Stawiamy na rzetelne, pozytywne i pełne zaufania relacje ze wszystkimi pracownikami, partnerami i odbiorcami naszych produktów, uwzględniając ich indywidualne oczekiwania i systemy wartości.
  • Wspieramy inicjatywy, które inspirują ludzi do wykorzystywania całego ich potencjału zawodowego. Rozwijamy wewnętrzne struktury firmy w myśl zasady: „Myśl globalnie, działaj lokalnie”.
  • Promujemy innowacyjność w każdym aspekcie biznesu i w wewnętrznych działaniach firmy.
  • Budujemy markę SIMBA z uwzględnieniem jej charakteru i przeznaczenia.
  • Rozwijamy firmę poprzez poszerzanie portfolio produktów i usług oferowanych naszym Klientom, a także poszukiwanie nowych sposobów działania i nowych Partnerów biznesowych.
  • Współpracując z Partnerami, uwzględniamy ich niezależność w biznesie, jednocześnie tworząc najbardziej efektywne dla obu stron struktury i mechanizmy działania.
  • Współpracując z Partnerami Handlowymi i Dystrybutorami produktów SIMBA, zachowujemy stabilny rozwój w dziedzinie innowacyjności oraz przyczyniamy się do wzrostu jakości usług i kreowania najlepszych standardów kooperacji biznesowej w naszej branży.
  • Dostosowujemy decyzje biznesowe do specyficznych potrzeb i możliwości rozwoju na terenie Polski i Unii Europejskiej.
Translate »