O nas

SIMBA to projektant, producent, dystrybutor i sprzedawca obiektów małej architektury użytkowej, takich jak zewnętrzne place zabaw, linaria oraz sprzęty do fitnessu i street workoutu.

Łączymy najlepsze rozwiązania technologiczne, wysokie kompetencje architektoniczne
i zamiłowanie do aktywności na świeżym powietrzu, by stworzyć przyjazną, nowoczesną
i bezpieczną przestrzeń do zabawy i uprawiania sportu w plenerze.

W czasach, gdy coraz więcej osób spędza wolne chwile w towarzystwie wszechobecnej elektroniki, zachęcamy do wyjścia z domu – i dajemy ku temu liczne możliwości. Kompleksowo, od projektu po produkcję, wykonujemy wyposażenie placów zabaw i siłowni napowietrznych, gdzie dzieci i dorośli mogą oddać się przyjemności zabawy, rozwinąć sprawność ruchową oraz zdolności motoryczne i sensoryczne, poprawić kondycję, a także nauczyć się zdrowego współzawodnictwa i konstruktywnego pokonywania przeszkód.

Naszym celem jest wywoływanie uśmiechu, dawanie radości z rozrywki i satysfakcji z rozwoju fizycznego. Aby to osiągnąć, od lat uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Wdrażając na rynek nowe produkty, stale podnosimy ich funkcjonalność, estetykę
i bezpieczeństwo, a we współpracy kierujemy się elementarnymi wartościami każdego biznesu: jakością, solidnością i terminowością.

2014
rok powstania firmy SIMBA
10
lat doświadczenia w branży
1000
realizacji rocznie w całej Polsce

Nasza kadra


Wojciech
Gęsicki

UDZIAŁOWIEC

Email: wojciech_gesicki@simba.pl

Marcin
Ćwirzeń

UDZIAŁOWIEC

Email: marcin_cwirzen@simba.pl

Piotr
Ponikowski

PREZES ZARZĄDU

Email: piotr_ponikowski@simba.pl

Katarzyna
Smarż

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Email: katarzyna_smarz@simba.pl

Iwona
Kowalczyk

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Email:
iwona_kowalczyk@simba.pl

Marek
Wolski

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Email:
marek_wolski@simba.pl

Paweł
Korba

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Email:
pawel_korba@simba.pl

Iwona
Borkowska

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Email: iwona_borkowska@simba.pl

Joanna
Olejewska

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Email: joanna_olejewska@simba.pl

Artur
Klej

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Email:
artur_klej@simba.pl

Arkadiusz
Jurek

EXPORT MANAGER

Email: export@simba.pl

Anastasiia
Yurchenko

DZIAŁ EKSPORTU

Email:

Damian
Fedoniuk

DZIAŁU MARKETINGU

Email:
marketing@simba.pl
tel. 601 322 156

Tatiana
Yemets

DZIAŁU MARKETINGU

Email: tatiana_yemets@simba.pl

Diana
Rewucha

DZIAŁ GRAFICZNY, PROJEKTY

Email: diana_rewucha@simba.pl

Katarzyna
Kobielarz

DZIAŁ GRAFICZNY, PROJEKTY

Email: katarzyna_kobielarz@simba.pl

Kinga
Skorupa

DZIAŁ GRAFICZNY, PROJEKTY

Email: kinga_skorupa@simba.pl

Paweł
Rutkowski

DZIAŁ PRODUKCJI I LOGISTYKI

Email:
serwis@simba.pl

Sylwester
Mazurek

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Email:
sylwester_mazurek@simba.pl

Michał
Rowiński

DZIAŁ LOGISTYKI

Email:
logistyka@simba.pl

Jarosław
Dajek

DZIAŁ SERWISOWY

Email:
serwis@simba.pl

Adam
Stańczak

woj. lubelskie, mazowieckie – część południowa

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: adam_stanczak@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 901 601

Karolina
Bugajska

woj. podkarpackie, małopolskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: karolina_bugajska@simba.pl

tel. kom. (+48) 885 509 110

Krzysztof
Butkiewicz

woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: krzysztof_butkiewicz@simba.pl

tel. kom. (+48) 607 915 601

Agnieszka
Abramowicz

woj. zachodnio-pomorskie, 

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: agnieszka_abramowicz@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 960

Krzysztof
Ochocki

woj. wielkopolskie,
łódzkie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: krzysztof_ochocki@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 950

Anna
Fedoruk

woj. pomorskie,
kujawsko-pomorskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email:
anna_fedoruk@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 970

Marta
Rainczuk

woj. dolnośląskie,
opolskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email:
marta_rainczuk@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 940

Grzegorz
Michalak

woj. mazowieckie – część północna

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: grzegorz_michalak@simba.pl

tel. kom. +48 733 770 999

Matylda
Chachulska

woj. śląskie
woj. świętokrzyskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: matylda_chachulska@simba.pl

tel. kom. +48 733 733 930

Monika
Batkowska

woj. lubuskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: monika_batkowska@simba.pl

tel. kom. +48 733 990 555

Nasze wartości


Od początku istnienia SIMBA łączymy przyjemne z pożytecznym. Dając naszym Klientom radość, zabawę i nowe możliwości aktywnego spędzania czasu, jednocześnie dbamy o stały, stabilny rozwój naszej firmy i dążenie do utrzymania pozycji lidera w branży małej architektury użytkowej.

Wdrożony w SIMBA system wartości pozwala nam podążać za ewoluującymi wyzwaniami współczesnych czasów oraz kreować rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, a zarazem zawsze pozostawać wiernymi podstawowym celom i ideałom naszej firmy.

  • Stawiamy na rzetelne, pozytywne i pełne zaufania relacje ze wszystkimi pracownikami, partnerami i odbiorcami naszych produktów, uwzględniając ich indywidualne oczekiwania i systemy wartości.
  • Wspieramy inicjatywy, które inspirują ludzi do wykorzystywania całego ich potencjału zawodowego. Rozwijamy wewnętrzne struktury firmy w myśl zasady: „Myśl globalnie, działaj lokalnie”.
  • Promujemy innowacyjność w każdym aspekcie biznesu i w wewnętrznych działaniach firmy.
  • Budujemy markę SIMBA z uwzględnieniem jej charakteru i przeznaczenia.
  • Rozwijamy firmę poprzez poszerzanie portfolio produktów i usług oferowanych naszym Klientom, a także poszukiwanie nowych sposobów działania i nowych Partnerów biznesowych.
  • Współpracując z Partnerami, uwzględniamy ich niezależność w biznesie, jednocześnie tworząc najbardziej efektywne dla obu stron struktury i mechanizmy działania.
  • Współpracując z Partnerami Handlowymi i Dystrybutorami produktów SIMBA, zachowujemy stabilny rozwój w dziedzinie innowacyjności oraz przyczyniamy się do wzrostu jakości usług i kreowania najlepszych standardów kooperacji biznesowej w naszej branży.
  • Dostosowujemy decyzje biznesowe do specyficznych potrzeb i możliwości rozwoju na terenie Polski i Unii Europejskiej.
Translate »