Place zabaw

Ceny obowiązują na rynku polskim.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyposażenie placów zabaw, które udoskonali myślenie dziecka, uwagę, pamięć, spostrzegawczość, orientację, refleks, wyobraźnię i inwencję twórczą. Wybierać można z szerokiej oferty, w skład której wchodzą: zestawy zabawowe, domki, pojazdy, huśtawki wahadłowe i wagowe, karuzele, bujaki sprężynowe, piaskownice oraz urządzenia sprawnościowe. Na jakość naszego wyposażenia wpływa wysoka klasa zastosowanego materiału konstrukcyjnego: drzewnego oraz stali spełniającej wszelkie normy, a także materiały uzupełniające takie jak płyty HDPE lub sklejka wodoodporna, liny polipropylenowe z rdzeniem stalowym oraz wszelkie elementy zabezpieczające z tworzywa sztucznego. Czytaj więcej

Place zabaw dla gminy i administratorów osiedli

Na terenie każdego osiedla mieszkaniowego powinien znajdować się plac zabaw stworzony z myślą o jego najmłodszych mieszkańcach. Obowiązek dopilnowania tego należy do władz każdej gminy. Zapewnienie dzieciom możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu jest niezwykle ważne dla ich prawidłowego rozwoju. Oczywiście istotne jest to, aby plac zabaw był miejscem bezpiecznym. Wszystkie zamontowane tam instalacje muszą być wykonane z materiałów, które są przyjazne dla ludzkiej skóry. Zjeżdżalnie, drabinki, huśtawki itp. powinny być skonstruowane tak, aby ich użytkowanie przez dzieci nie wiązało się z ryzykiem wypadku. Władze każdej gminy powinny więc wybrać do realizacji tej inwestycji taką firmę, która spełni powyższe warunki. Wskazane jest również zamontowanie w tym miejscu monitoringu. Chodzi nie tylko o bezpieczeństwo najmłodszych. Pod ich nieobecność, np. w późnych godzinach wieczornych, może dojść w tym miejscu lub w jego najbliższej okolicy do popełnienia przestępstwa. Cennym dowodem dla śledczych badających taką sprawę będzie zapis z kamer znajdujących się na placu zabaw.

Pierwszy etap to określenie rozmiarów, jakie powinno mieć to miejsce oraz wybór instalacji, które będą tam umieszczone. Można wybrać jedną z propozycji znajdujących się w firmowym katalogu, możliwe są również indywidualne ustalenia. Przedstawiciel firmy SIMBA może przedstawić klientowi wizualizację placu zabaw wykonaną przy użyciu specjalnego programu komputerowego. Obecność monitoringu powinna być również tematem dyskusji. Na ich życzenie może zostać również zaprezentowana odpowiednia dokumentacja potwierdzająca, że materiały, z których wykonane zostaną instalacje w miejscu zabaw dla dzieci posiadają wszelkie wymagane w przepisach prawa atesty. Jesteś przedstawicielem gminy, która planuje realizację inwestycji, jaką jest plac zabaw? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy już dziś.

Place zabaw z atestem

  • Place zabaw, seria animals – można zadbać o to, aby było to miejsce wyróżniające się swoim wyglądem. Jedną z naszych propozycji jest seria animals. Każdy element wyposażenia placu zabaw ma tutaj wygląd zwierzęcia. Takie rozwiązanie sprawia, że plac staje się miejscem jeszcze bardziej atrakcyjnym dla dzieci. Nie powinno być wcale zaskoczeniem dla rodziców, że dzieci nawet pomimo zmęczenia nie będą chciały wracać do domu, chcąc bawić się tutaj jak najdłużej. Z jakich materiałów wykonywane są nasze zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki i inne elementy wyposażenia placu zabaw dla najmłodszych? Dbamy o to, aby zapewnić dzieciom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dlatego też często wykorzystywanym przez nas materiałem jest drewno. Jeżeli pojawiają się elementy metalowe lub plastikowe, to są one zamontowane w taki sposób, aby nie stwarzały zagrożenia dla najmłodszych. W razie takiej potrzeby możemy przedstawić certyfikaty potwierdzające, że nasze place zabaw gwarantują bezpieczną zabawę. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na serię animals? Wszyscy wiemy, że dzieci lubią zwierzęta. Przebywanie w ich towarzystwie sprawia im przyjemność, jest to dla nich interesujące. Jeśli więc sprzęt umieszczony na placu zabaw będzie przypominał swoim wyglądem popularne zwierzaki, to dzieci jeszcze chętniej będą chciały tam przebywać. Warto również zauważyć, że miejsce to może również okazać się atrakcyjne dla rodziców. Często bowiem zdarza się na współczesnych osiedlach, że ludzie nie znają nawet swoich najbliższych sąsiadów. Kiedy najmłodsi bawią się na placu zabaw, pojawia się okazja do bliższego poznania osób z sąsiedztwa, które również przychodzą w to miejsce ze swoimi dziećmi.
  • Place zabaw z atestem, seria garden – Jeżeli jesteś posiadaczem własnego domu i jednocześnie rodzicem małego dziecka, powinieneś poważnie zastanowić się nad montażem placu zabaw w przydomowym ogrodzie. Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało gdzie rozładować rozpierającą je energię. Kolejny plus podjęcia decyzji o zamontowaniu elementów placu zabaw we własnym ogrodzie związany jest z tym, że nie będzie konieczne dojeżdżanie z dzieckiem na najbliższy plac znajdujący się w okolicy. Zdecydowanie bardziej wygodniej będzie, gdy takie miejsce będzie w zasięgu rodziców i dziecka tuż po wyjściu z domu. Nie oznacza to wcale, że Twoje dzieci muszą się tam bawić same. Możesz przecież zaprosić znajomych również wychowujących dzieci lub też sąsiadów. Można się domyślać, że Twoim pociechom bardzo spodoba się możliwość zabawy z innymi dziećmi. Rodzice również mogą miło spędzać czas, podczas gdy ich pociechy korzystają z huśtawki i zjeżdżalni. Zaproszenie sąsiadów lub znajomych to przecież znakomita okazja do wspólnego wypicia kawy lub herbaty i porozmawiania. Z jakich materiałów wykonane są elementy placu zabaw z serii garden? Możesz być spokojny o bezpieczeństwo Twoich dzieci. Nie grozi im skaleczenie lub wystąpienie podrażnienia skóry. Posiadamy certyfikaty wystawione przez odpowiednie instytucje, które potwierdzają bezpieczeństwo naszego sprzętu. Jeżeli chcesz, możesz zapoznać się z dokumentacją. Często wykorzystywanym przez nas materiałem jest drewno. Powody są oczywiste- to najbardziej ekologiczna z możliwych opcji, do tego gwarantująca najwyższy poziom bezpieczeństwa. Niektóre z elementów wyposażenia placu zabaw serii garden wykonane są również z metalu lub plastiku, nie musisz się jednak obawiać. Wszystko zostało pomyślane tak, aby dzieciom nie groziło żadne niebezpieczeństwo, gdy będą się bawić. Seria garden wydaje się być wśród propozycji firmy SIMBA najlepszą opcją dla posiadaczy własnego domu. Zastanawiasz się nad możliwością zainstalowania placu zabaw w Twoim ogrodzie? Oczekujesz zapewnienia najwyższego z możliwych poziomu bezpieczeństwa dla Twoich dzieci? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
  • Place zabaw z atestem, seria natural – Każdemu dziecku należy zapewnić możliwość zabawy w specjalnie do tego celu przystosowanym miejscu. Plac zabaw powinien znajdować się na każdym osiedlu mieszkaniowym i na terenie każdego przedszkola. Każdy właściciel domu z ogrodem powinien rozważyć opcję montażu placu zabaw na terenie swojej posesji, jeżeli jest rodzicem małych dzieci. Nie ma lepszego sposobu na to, aby dzieci mogły skutecznie rozładować drzemiącą w nich energię. Firma SIMBA oferuje możliwość instalacji sprzętów takich jak huśtawka, zjeżdżalnia czy drabinki w wybranym przez klienta miejscu. Istnieje kilka różnych opcji do wyboru, wśród nich jest również seria natural. Dominującym materiałem, z którego wykonywane są elementy placu zabaw, jest drewno. Jest ono przyjazne dla skóry, poza tym to najbardziej ekologiczny z dostępnych materiałów. Niektóre z oferowanych przez firmę SIMBA sprzętów zbudowane są częściowo także z metalu i plastiku. W takim przypadku zadbano jednak o to, aby nie powstało jakiekolwiek zagrożenie dla dzieci. Firma ta posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, z którymi może zapoznać się każdy klient, o ile wyrazi on takie życzenie. Dotyczy to również tych osób, które zdecydują się na wybór serii natural. Realizacja zamówienia nie musi wcale polegać na instalacji gotowego placu zabaw z katalogu. Przedstawiciele firmy SIMBA są otwarci na propozycje ze strony swoich klientów. Zostaną one wzięte pod uwagę przy projektowaniu placu zabaw. Osoby kierujące tym biznesem trzymają również rękę na pulsie, jeżeli chodzi o nowości w tej branży. Jeżeli na świecie pojawia się nowy rodzaj sprzętu, który zaczyna być powszechnie montowany w miejscach takich jak plac zabaw, starają się oni jak najszybciej wprowadzić go do oferty firmy SIMBA. Jeśli planujesz złożyć zamówienie, a sam posiadasz informacje o tego typu nowościach, możesz się z nimi podzielić w rozmowie z przedstawicielem firmy. Jesteś zainteresowany zamówieniem montażu placu zabaw, a Twój wybór padł na serię natural? Napisz lub zadzwoń. Będzie z Twojej strony miłym gestem, jeżeli po realizacji zamówionej przez Ciebie usługi dodasz na jednym z portali internetowych pozytywny komentarz na temat oferty firmy SIMBA. Wiele osób zwraca uwagę na takie opinie, na tej podstawie oceniając, czy dany przedsiębiorca jest godny zaufania. Twój komentarz zachęci inne osoby do zainteresowania się możliwością złożenia zamówienia na montaż placu zabaw dla dzieci.
  • Place zabaw, seria space – Jak słusznie sugeruje nazwa, wszelkie sprzęty, jakie znajdą się na placu zabaw, będą swoim wyglądem nawiązywać do tematyki kosmicznej. Dzieci mogą bawić się np. na zjeżdżalni przypominającej swoim wyglądem pojazd UFO. Może się to okazać atrakcją nie tylko dla najmłodszych. Wielu rodziców oglądało przecież w latach swojej młodości filmy związane z tym tematem. Motyw UFO jest przecież jednym z najczęściej spotykanych w popkulturze. Praktycznie każdy z nas zetknął się z nim, nawet jeżeli nie jest specjalnie zainteresowany odkrywaniem tajemnic kosmosu. Częste przebywanie na placu zabaw serii space będzie miało korzystny wpływ na zdrowie Twojego dziecka. Jest ważne dla jego prawidłowego rozwoju, aby zapewnić mu możliwość zabawy na świeżym powietrzu. Zapewne interesują Cię jako rodzica kwestie związane z bezpieczeństwem. Być może zastanawiasz się, czy sprzęt na placu zabaw nie stwarza zagrożenia dla Twojej pociechy. Możesz być spokojny. Zarówno w przypadku serii space, jak i innych propozycji firmy SIMBA zagwarantowany jest najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Urządzenia, które zostaną zamontowane na placu zabaw, wykonane są z materiałów, które praktycznie gwarantują brak możliwości wypadku. Jednym z najczęściej stosowanych jest drewno. Będą z tego zapewne zadowoleni ci rodzice, którzy zwracają szczególną uwagę na kwestie związane z ekologią. Zdarza się również, że niektóre elementy urządzeń są z metalu albo plastiku, nie należy jednak się tym niepokoić. Wszystko montowane jest tak, aby rodzice nie musieli się obawiać o zdrowie swoich dzieci. W przypadku wątpliwości przedstawiciel firmy SIMBA może zaprezentować certyfikaty poświadczające podejście tego przedsiębiorcy do kwestii bezpieczeństwa. Zostały one wystawione przez uprawnione do tego urzędy. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zadzwoń do przedstawiciela firmy SIMBA lub prześlij mu wiadomość wykorzystując do tego formularz kontaktowy. Decydując się na montaż placu zabaw serii space możesz być pewien tego, że sprawisz dzieciom wiele radości.

Metalowe place zabaw

Plac zabaw to funkcjonalne miejsce, które powinno dostarczać dzieciom rozrywki, a jednocześnie być trwałe i bezpieczne. Poza dobrą zabawą i satysfakcją gwarantuje najmłodszym wiele innych równie ważnych korzyści. Przede wszystkim umożliwia kreatywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu z rodziną i rówieśnikami, wspomaga psychiczny i fizyczny rozwój (koordynację ruchową, koncentrację, odwagę i pewność siebie, umiejętność pokonywania przeszkód i dążenia do celów, rywalizację, siłę mięśni i zdolności manualne). Na placu zabaw znajdują się zazwyczaj urządzenia przeznaczone do wykonywania przeróżnych czynności, takich jak np. zjeżdżanie, huśtanie się, gimnastykowanie, bujanie i wiele innych. Plac zabaw to nieodłączony element osiedli, przedszkoli i szkół podstawowych. Również coraz więcej osób mieszkających w domkach jednorodzinnych na obrzeżach miast, decyduje się zakupić go do swojego prywatnego ogrodu i urządzić swoim dzieciom przestrzeń do rozrywki. Podczas wyboru odpowiedniego zestawu warto kierować się przede wszystkim jego poziomem bezpieczeństwa, zastosowanymi materiałami i trwałością. Jednymi z najbardziej sprawdzających się placów zabaw, są te wykonane z metalu. Metalowe place zabaw są odporne na wpływ niesprzyjających warunków atmosferycznych tj. deszcz, śnieg, wilgoć, niskie i bardzo wysokie temperatury, a także na korozję. Ponadto są wykonane ze stabilnego materiału, zapewniającego trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Producent SIMBA oferuje funkcjonalne i bezpieczne metalowe place zabaw. W zależności od konkretnego modelu mogą być one mniej lub bardziej złożone i zaopatrzone w dodatkowe formy rozrywki, takie jak: drabinki, domki, huśtawki, zjeżdżalnie, czy elementy do wspinaczki. W zestawach metalowych placów zabaw zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania technologiczne i architektoniczne. Wyboru konkretnego placu zabaw można dokonać na podstawie wizualizacji, która znajduje się w naszych katalogach. Bezpieczeństwo i jakość wszystkich placów zabaw i obiektów rozrywkowych SIMBA zostały potwierdzone głównym certyfikatem wydanym przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji. Zapraszamy do składania zamówień. Zobacz: metalowe place zabaw seria Animals.

Nasza oferta to między innymi:

  • akcesoria do placów zabaw
  • plac zabaw dla dzieci
  • place zabaw z atestem
  • metalowe place zabaw
  • ogrodowe place zabaw

Mała architektura

Akcesoria do placów zabaw

Plac zabaw to jedno z najbardziej uwielbianych przez dzieci miejsc. Dostarcza im niebywałej rozrywki – możliwości aktywnego i pełnego wrażeń spędzania czasu z innymi dziećmi lub rodzicami na świeżym powietrzu. Ponadto umożliwia: naukę koordynacji ruchowej, utrzymywanie równowagi, ćwiczenie siły mięśni, pobudzenie receptorów, zwiększenie koncentracji i zdolności reakcji. Ma więc bardzo duży wpływ na fizyczny i psychiczny rozwój dziecka. Wpływa pozytywnie na poczucie własnej wartości, pewności siebie, a także zwiększa odwagę podczas pokonywania różnego rodzaju przeszkód. Ogromną rolę odgrywają akcesoria do placów zabaw, bez których nie byłoby tej zabawy połączonej z rozwojem. Są to: huśtawki wagowe, huśtawki wahadłowe, bujaki sprężynowe, karuzele, piaskownice, urządzenia wolnostojące, linaria, ślizgawki i zestawy zabawowe. Szukasz wysokiej jakości, funkcjonalnych akcesoriów do placów zabaw? Sprawdź koniecznie ofertę producenta SIMBA! Oferuje on profesjonalne urządzenia do zabaw dla najmłodszych wykonane z ekologicznego drewna bezrdzeniowego, drewna klejonego, sklejki wodoodpornej, płyt HDPE i stali malowanej proszkowo. Dzięki wykorzystaniu stabilnych i trwałych materiałów wszystkie obiekty rozrywkowe posłużą przez wiele lat i są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, tj. śnieg, deszcz, silny wiatr, czy też mocne promienie słońca. Wśród akcesoriów do placów zabaw od producenta Simba znajdziesz: bujaki na sprężynie dostępne w różnych kolorach i motywach zwierzątek, kwadratowe lub sześciokątne piaskownice, urządzenia wolnostojące w kształcie domków, tablic do malowania, straganów, samochodzików i innych, kolorowe linaria w kształcie stożka, walca, klepsydry, piramidy, drzewa, rakiety, namiotu, funkcjonalne mniej lub bardziej złożone zestawy zabawowe oraz ścieżki zdrowia. Aby zwiększyć bezpieczeństwo i funkcjonalność akcesoriów do placów zabaw zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania technologiczne i architektoniczne. Nasze urządzenia rozrywkowe dla dzieci otrzymały certyfikaty, wydane przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, a w dodatku są akredytowane przez państwową jednostkę administracyjną tj. Polskie Centrum Akredytacji. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

Translate »