Kontakt

Dane adresowe


SIMBA Group sp. z o.o.
Ul. Zimna 15
20-204 Lublin
REGON: 061646358
NIP: 946-26-47-108

Biuro obsługi klienta


biuro@simba.pl
fax. (+48) 81 820 08 86

tel. kom. (+48) 733 601 601
tel. (+48) 81 448 05 56

Zamówienia publiczne


przetargi@simba.pl

tel. (+48) 781 404 606

Dział projektowy


projektant@simba.pl
projekty@simba.pl

Współpraca zagraniczna
International cooperation


export@simba.pl

Masz pytanie? Napisz do nas!


Administratorem danych osobowych jest firma SIMBA S.C. M.Ćwirzeń W.Gęsicki, ul. Zimna 15, 20-204 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Nasza kadra


Wojciech
Gęsicki

UDZIAŁOWIEC

Email: wojciech_gesicki@simba.pl

Marcin
Ćwirzeń

UDZIAŁOWIEC

Email: marcin_cwirzen@simba.pl

Piotr
Ponikowski

PREZES ZARZĄDU

Email: piotr_ponikowski@simba.pl

Katarzyna
Smarż

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Email: katarzyna_smarz@simba.pl

Iwona
Kowalczyk

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Email:
iwona_kowalczyk@simba.pl

Marek
Wolski

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Email:
marek_wolski@simba.pl

Paweł
Korba

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Email:
pawel_korba@simba.pl

Iwona
Borkowska

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Email: iwona_borkowska@simba.pl

Joanna
Olejewska

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Email: joanna_olejewska@simba.pl

Artur
Klej

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Email:
artur_klej@simba.pl

Arkadiusz
Jurek

EXPORT RYNKI ZACHODNIE

Email: export@simba.pl

Damian
Fedoniuk

DZIAŁU MARKETINGU

Email:
marketing@simba.pl
tel. 601 322 156

Tatiana
Yemets

DZIAŁU MARKETINGU

Email: tatiana_yemets@simba.pl

Diana
Rewucha

DZIAŁ GRAFICZNY, PROJEKTY

Email: diana_rewucha@simba.pl

Katarzyna
Kobielarz

DZIAŁ GRAFICZNY, PROJEKTY

Email: katarzyna_kobielarz@simba.pl

Kinga
Skorupa

DZIAŁ GRAFICZNY, PROJEKTY

Email: kinga_skorupa@simba.pl

Paweł
Rutkowski

DZIAŁ PRODUKCJI I LOGISTYKI

Email:
serwis@simba.pl

Sylwester
Mazurek

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Email:
sylwester_mazurek@simba.pl

Michał
Rowiński

DZIAŁ LOGISTYKI

Email:
logistyka@simba.pl

Jarosław
Dajek

DZIAŁ SERWISOWY

Email:
serwis@simba.pl

Adam
Stańczak

woj. lubelskie, mazowieckie – część południowa

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: adam_stanczak@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 901 601

Karolina
Bugajska

woj. podkarpackie, małopolskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: karolina_bugajska@simba.pl

tel. kom. (+48) 885 509 110

Krzysztof
Butkiewicz

woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: krzysztof_butkiewicz@simba.pl

tel. kom. (+48) 607 915 601

Agnieszka
Abramowicz

woj. zachodnio-pomorskie, 

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: agnieszka_abramowicz@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 960

Krzysztof
Ochocki

woj. wielkopolskie,
łódzkie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: krzysztof_ochocki@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 950

Anna
Fedoruk

woj. pomorskie,
kujawsko-pomorskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email:
anna_fedoruk@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 970

Marta
Rainczuk

woj. dolnośląskie,
opolskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email:
marta_rainczuk@simba.pl

tel. kom. (+48) 733 733 940

Grzegorz
Michalak

woj. mazowieckie – część północna

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: grzegorz_michalak@simba.pl

tel. kom. +48 733 770 999

Matylda
Chachulska

woj. śląskie
woj. świętokrzyskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: matylda_chachulska@simba.pl

tel. kom. +48 733 733 930

Monika
Batkowska

woj. lubuskie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Email: monika_batkowska@simba.pl

tel. kom. +48 733 990 555

Przedstawicielstwa w Polsce


Działamy na terenie całej Polski. Skontaktuj się i umów na spotkanie z przedstawicielem SIMBA w Twoim województwie.

Zadzwoń:

Marta Rainczuk
+48 733 733 940

Napisz:

Zadzwoń:

Anna Fedoruk
+48 733 733 970

Napisz:

Zadzwoń:

Adam Stańczak
+48 733 901 601

Napisz:

Zadzwoń:

Monika Batkowska
+48 733 990 555

Napisz:

Zadzwoń:

Krzysztof Ochocki
+48 733 733 950

Napisz:

Zadzwoń:

Karolina Bugajska (woj. małopolskie bez: Krakowa oraz powiatów: Krakowskiego, Proszowickiego, Miechowskiego, Olkuskiego)
+48 733 733 920

Napisz:

Zadzwoń:

Adam Stańczak ( mazowieckie część południowa)
+48 733 901 601
Grzegorz Michalak ( mazowieckie część północna)
+48 733 770 999

Napisz:

Zadzwoń:

Marta Rainczuk
+48 733 733 940

Napisz:

Zadzwoń:

Karolina Bugajska
+48 733 733 920

Napisz:

Zadzwoń:

Krzysztof Butkiewicz
+48 733 733 980

Napisz:

Zadzwoń:

Anna Fedoruk
+48 733 733 970

Napisz:

Zadzwoń:

Matylda Chachulska
+48 733 733 930

Napisz:

Zadzwoń:

Matylda Chachulska
+48 733 733 930

Napisz:

Zadzwoń:

Krzysztof Butkiewicz
+48 733 733 980

Napisz:

Zadzwoń:

Krzysztof Ochocki
+48 733 733 950

Napisz:

Zadzwoń:

Agnieszka Abramowicz
+48 733 733 960

Napisz:

Translate »