Kariera

Realizacja strategii rozwoju Spółki Simba wspierana jest poprzez stałe doskonalenie umiejętności i sprawności organizacyjnej, w tym przez budowę kultury firmy opartej na wartościach – wartością nadrzędną naszej firmy są pracownicy.

To od wiedzy, pomysłowości, zaangażowania i uczciwości naszych pracowników zależą osiągnięcia i pozycja firmy na rynku.
Ważne dla nas jest, aby osoby dołączające do naszego grona miały podobną wizję pracy i budowania swojej kariery. Naszym zdaniem, rozwój i budowanie trwałych relacji wymaga zaangażowania i pasji. W trosce o zapewnienie optymalnego środowiska pracy, inwestujemy w ciągły rozwój zawodowy pracowników oraz dbamy o dobrą atmosferę w miejscu pracy,
W zakresie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy stosujemy najlepsze dostępne praktyki mające na celu minimalizowanie zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. Simba s.c. jest m.in. laureatem programu prewencyjnego Państwowej Inspekcji Pracyw zakresie ograniczania zagrożeń zawodowych w zakładach zajmujących się produkcją wyrobów tartacznych i wyrobów z drewna.

Biuro

Jesteśmy przekonani, że siłą naszej firmy jest zgrany zespół. W pracy stawiamy na dobre relacje, zaufanie i współpracę, bo nasza praca często zależy od innych. Wspólnie pracujemy nad zadaniami i razem realizujemy projekty, dlatego tak ważne jest dla nas zaangażowanie w pracę i pozytywne podejście do ludzi.
W celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych Klientów biuro zostało podzielone na kilka działów specjalizujących się w różnych dziedzinach.
Obecnie w biurze funkcjonują: dział projektów graficznych, dział zamówień publicznych, biuro obsługi Klienta, dział marketingu.

Produkcja

Złożoność procesów produkcyjnych wymaga sprawnego działania w wielu technologiach. Firma nieustannie poszukuje specjalistów posiadających kwalifikacje i doświadczenie w takich zawodach jak: stolarz, lakiernik, spawacz, montażysta. Dajemy także możliwości rozwoju osobom wchodzącym dopiero na rynek pracy, dla których zatrudnienie w przyjaznej i stawiającej na współdziałanie i bezpieczeństwo firmie to szansa na zawodowy rozwój i stabilną przyszłość.

Zapewniamy

Stabilne warunki zatrudnienia

Pakiet szkoleń

Godziwe wynagrodzenie

Bezpieczne i higieniczne warunki pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

Dobrą atmosferę w pracy

Etapy rekrutacji

Aplikuj na wybraną ofertę, a my przeanalizujemy Twoją aplikację i skontaktujemy się z Tobą.

ETAP I

Przeprowadzimy krótką rozmowę telefoniczną i jeśli przejdziesz ją pomyślnie, zaprosimy Cię do drugiego etapu na rozmowę do naszej firmy.

ETAP II

Wybrane osoby zaprosimy na drugą rozmowę. Wtedy będziesz miał okazję porozmawiać z szefem działu do którego aplikujesz.

DECYZJA

Po kilku dniach powiadomimy Cię o wyniku rekrutacji. Nawet jeśli się nie dostaniesz, damy Ci znać.

Aktualne oferty:

Firma Simba Group sp. z o. o. z nową siedzibą w Lublinie przy ul. Zimnej – jest liderem na polskim rynku producentów placów zabaw, siłowni plenerowych, linariów, małej architektury i urządzeń street workout na terenie Polski. Aktualnie zakład produkcyjny jest znakomicie skomunikowany z centrum Lublina oraz pobliskimi: Świdnikiem, Turką i Łęczną skąd do siedziby Spółki można dojechać komunikacją publiczną (przystanek oddalony jest o 200 m od siedziby firmy).

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Twoje zadania:

  • Prowadzenie całokształtu procesów, związanych ze sprzedażą produktów spółki
  • Monitorowanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych kontrahentów spółki
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Nasze wymagania:
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz współpracy w zespole
  • Doświadczenie w handlu
  • Znajomość pakietu Office
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Orientacja na realizację celów
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Realny wpływ na strategię marketingową firmy
  • Możliwość pracy w polskiej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijającej,
  • Przyjazne środowisko pracy, możliwość pracy w wyjątkowym zespole zbudowanym z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii
  • Możliwość rozwoju i zwiększanie swoich kompetencji
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielność

Prześlij swoją aplikację już dziś!

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: piotr_ponikowski@simba.pl

Już dziś dołącz do zespołu spawaczy w firmie SIMBA!

Oferujemy:

  • 8-godzinny system pracy
  • stabilny pracodawca
  • motywacyjny system premiowy
  • imprezy integracyjne dla pracowników
  • możliwość zwiększenia wynagrodzenia
  • dodatki świąteczne
  • nowoczesny park maszynowy
  • szkolenia stanowiskowe
  • darmowe zimne napoje oraz kawa i herbata
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • łatwy dojazd komunikacją miejską

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Poszukujemy kreatywnej głowy, która zasili Nasz dział marketingu nowym wspaniałym contentem.

Jeśli chcesz rozwijać się w przyjacielskiej atmosferze złóż CV do Nas.

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • Realizacja aktywności marketingowych zgodnych z celami biznesowymi
  • Tworzenie angażującego contentu social media i prowadzenie profili społecznościowych
  • Tworzenie treści na bloga firmowego, case studies, postów na media społecznościowe, treści ebooków (we współpracy z naszymi ekspertami)
  • Przygotowywanie treści na stronę firmową oraz landing page
  • Kreatywne wsparcie działu marketingu
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Prowadzenie własnych projektów marketingowych
  • Współtworzenie i realizacji różnorodnych projektów w obszarach Digital
  • Bieżąca analiza i monitoring nowych trendów występujących na rynku
  • Monitorowanie wskaźników SX oraz analityka internetowa
  • Zarządzanie bazą aranżacji / inspiracji
  • Pomoc przy realizacji sesji zdjęciowych
  • Pomoc przy realizacji filmów promocyjnych
  • Monitoring i raportowanie efektywności prowadzonych działań oraz rekomendowanie kolejnych
  • Monitoring i analiza działań prowadzonych przez konkurencji

Wymagania:

  • Wykształcenie: Marketing / Grafika / Design (mile widziane)
  • Minimum roczne doświadczenie w Dziale Marketingu/Digital Marketingu lub agencji reklamowej
  • Lekkie pióro – umiejętność redagowania tekstów do celów sprzedażowych
  • Znajomości trendów komunikacji w poszczególnych kanałach social media
  • Podstawy storytellingu i copywritingu
  • Samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Rozumiesz social media i potrafisz wygooglować rozwiązanie

Mile widziane

  • Znajomość programów graficznych z pakietu Adobe
  • Umiesz robić zdjęcia i filmy? Będzie to dodatkowy atut!
  • Tworzyć contentu na Tik-Toka

Oferujemy:

Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: marketing@simba.pl tytuł Maila CV Marketing

Translate »