Zamówienia i finansowanie

Jako wiodący producent i dostawca zewnętrznych placów zabaw i siłowni napowietrznych, w SIMBA wdrożyliśmy standardy współpracy dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Partnerów i Klientów.

WYGODNA WSPÓŁPRACA


KROK 1

Zamów gotowe urządzenie ze sklepu SIMBA lub skontaktuj się z nami, by zamówić spersonalizowany projekt albo ustalić indywidualne warunki płatności.

KROK 2

Składając zamówienie, określ uwarunkowania przestrzenne związane z montażem urządzeń. Sprawdź warunki montażu i upewnij się, czy dany teren spełnia wymogi.

KROK 3

Odbierz i podpisz umowę, określającą wszystkie warunki współpracy, takie jak rodzaj urządzenia, gwarancja, serwis, termin realizacji i płatność.

KROK 4

Uzgodnij termin dostawy i montażu. Oczekuj na ekipę techniczną i ciesz się profesjonalnym zewnętrznym placem zabaw, linarium lub outdoorową siłownią.

Zyskaj przestrzeń sportowo-rekreacyjną zaprojektowaną z dbałością o walor integracji społecznej, ergonomię, funkcjonalność, bezpieczeństwo, estetykę i optymalne zagospodarowanie terenów zielonych.

ATRAKCYJNE FINANSOWANIE


Jednostkom budżetowym, takim jak urząd gminy, urząd miasta, szkoła publiczna, przedszkole publiczne, spółdzielnia mieszkaniowa czy wspólnota mieszkaniowa, umożliwiamy indywidualne ustalenie terminu i warunków płatności.

Deweloperom oraz prywatnym firmom i placówkom edukacyjno-wychowawczym zapewniamy komfortowy podział płatności: 50% w dniu podpisania umowy, przed uruchomieniem produkcji + 50% na dzień przed montażem urządzeń.

Wszystkim Klientom oferujemy wyjątkowo korzystne leasingowe finansowanie zakupu placów zabaw i siłowni napowietrznych. Okres finansowania: 60 miesięcy. Wpłata własna już od 0%. Współpraca bez zbędnych formalności.

KUPUJ W LEASINGU CRÉDIT AGRICOLE


Stwórz w swojej okolicy plac zabaw i siłownię zewnętrzną, nie martwiąc się ciężarem finansowym tej inwestycji. Dzięki dogodnym warunkom leasingowym banku Crédit Agricole zbudowaliśmy już setki stref rekreacyjnych w całej Polsce!

Skontaktuj się i uzyskaj informacje o warunkach leasingu.

CERTYFIKACJA


Proces produkcyjny w SIMBA jest objęty nadzorem Europejskie Centrum Jakości i Promocji sp. z o. o. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane, mają deklaracje zgodności i świadectwa jakości, a ponadto podlegają restrykcyjnym badaniom prowadzonym przez Centrum Kontroli Placów Zabaw, co potwierdza ich zgodność z obowiązującą normą PN-EN 1176:2009 oraz gwarantuje wysoką jakość wykonania, długoletnią trwałość i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

ZAMÓWIENIA


Zamówienia przyjmujemy poprzez sklep www.simba.pl oraz drogą mailową pod adresem biuro@simba.pl
Do zamówienia mailowego wymagane są m. in. informacje takie jak:

  • rodzaj wybranej konstrukcji (steel, platinum, gold, silverplus, silver)
  • rodzaj materiału wykończeniowego (sklejka wodoodporna, HDPE)
  • rodzaj siedzisk w przypadku huśtawek wahadłowych
  • dane zamawiającego, dane miejsca montażu oraz dane płatnika.
  • numer kontaktowy