Zamówienia i finansowanie

Jako wiodący producent i dostawca zewnętrznych placów zabaw i siłowni plenerowych, w SIMBA wdrożyliśmy standardy współpracy dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Partnerów i Klientów.

WYGODNA WSPÓŁPRACA


KROK 1

Zamów gotowe urządzenie ze sklepu SIMBA lub skontaktuj się z nami, by zamówić spersonalizowany projekt albo ustalić indywidualne warunki płatności.

KROK 2

Składając zamówienie, określ uwarunkowania przestrzenne związane z montażem urządzeń. Sprawdź warunki montażu i upewnij się, czy dany teren spełnia wymogi.

KROK 3

Odbierz i podpisz umowę, określającą wszystkie warunki współpracy, takie jak rodzaj urządzenia, gwarancja, serwis, termin realizacji i płatność.

KROK 4

Uzgodnij termin dostawy i montażu. Oczekuj na ekipę techniczną i ciesz się profesjonalnym zewnętrznym placem zabaw, linarium lub outdoorową siłownią.

Zyskaj przestrzeń sportowo-rekreacyjną zaprojektowaną z dbałością o walor integracji społecznej, ergonomię, funkcjonalność, bezpieczeństwo, estetykę i optymalne zagospodarowanie terenów zielonych.

ATRAKCYJNE FINANSOWANIE


Jednostkom Samorządu Terytorialnego, Spółkom Skarbu Państwa, Spółdzielniom i Wspólnotom Mieszkaniowym umożliwiamy indywidualne ustalenie terminu i warunków płatności.

Deweloperom oraz prywatnym firmom i placówkom edukacyjno-wychowawczym oferujemy zakup urządzeń w formie przedpłaty. Umożliwiamy komfortowy podział płatności: 30% w dniu podpisania umowy, przed uruchomieniem produkcji + 70% na dzień przed montażem urządzeń. Istnieje możliwość indywidualnej negocjacji warunków płatności.

Firma Simba we współpracy z EFL specjalnie dla Państwa przygotowała możliwość zakupu placu zabaw przy wykorzystaniu opcji Leasingu.

Szczegółów udzieli nasze nasz opiekun leasingowy – Magdalena Olearska tel: 691 480 737

KUPUJ W LEASINGU EFL


Stwórz w swojej okolicy wymarzoną przestrzeń rekreacyjną, plac zabaw i siłownię zewnętrzną, nie martwiąc się ciężarem finansowym tej inwestycji. Dzięki dogodnym warunkom leasingowym EFL zbudowaliśmy już setki stref rekreacyjnych w całej Polsce!

Skontaktuj się i uzyskaj informacje o warunkach leasingu.

CERTYFIKACJA


Nasze produkty posiadają certyfikację, przez co mają deklaracje zgodności i świadectwa jakości, a ponadto podlegają restrykcyjnym badaniom prowadzonym przez Centrum Kontroli Placów Zabaw. Potwierdzeniem jest ich zgodność z obowiązującą normą PN-EN 1176:2017 oraz gwarancja wysokiej jakości wykonania, długoletniej trwałości i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Nasze produkty certyfikowane są przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji sp. z o. o., a nadzór nad certyfikacją prowadzi Polskie Centrum Akredytacji. Dowodzi to o najwyższej jakości oferowanych przez naszą firmę urządzeń. Zasady akredytacji zostały ujęte w międzynarodowych normach i wytycznych. Poświadczają one uznanie naszych procesów jakościowych oraz kompetencji w procesie produkcji i sprzedaży naszych urządzeń, nie tylko w Polsce, ale i na terytorium Unii Europejskiej.

ZAMÓWIENIA


Zamówienia przyjmujemy poprzez sklep www.simba.pl oraz drogą mailową pod adresem biuro@simba.pl
Do zamówienia mailowego wymagane są m. in. informacje takie jak:

  • rodzaj wybranej konstrukcji (steel, platinum, gold)
  • rodzaj materiału wykończeniowego (sklejka wodoodporna, HDPE)
  • rodzaj siedzisk w przypadku huśtawek wahadłowych
  • dane zamawiającego, dane miejsca montażu oraz dane płatnika.
  • numer kontaktowy
Translate »