Huśtawki wahadłowe

Ceny obowiązują na rynku polskim.

Huśtawki wahadłowe drewniane i metalowe producent

Trudno wyobrazić sobie plac zabaw bez profesjonalnych huśtawek. To obok karuzeli i zjeżdżalni najbardziej uwielbiany obiekt rozrywki przez dzieci. Huśtawki bardzo często znajdują się na terenie publicznych placów zabaw, przedszkoli, a także przydomowych ogródków. Mogą występować w różnych kolorach, formach i z dodatkiem różnych motywów np. zwierzątek. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci w każdym wieku kochają huśtać się, dlatego też z myślą o nich postanowiliśmy stworzyć szeroką ofertę bezpiecznych i funkcjonalnych huśtawek wahadłowych o wysokich standardach i poziomie bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdziesz huśtawki wahadłowe drewniane i metalowe wykonane z wysokiej jakości materiałów – drewna klejonego, drewna bezrdzeniowego i ze stali malowanej proszkowo.

Oferujemy też:

Huśtawki są zaopatrzone w siedziska płaskie, siedziska z koszyczkiem oraz siedziska z koszyczkiem na łańcuszku. W ofercie huśtawek wahadłowych Simba znajdują się również huśtawki metalowe wahadłowe dla dzieci niepełnosprawnych. O ich wysokiej jakości świadczą najlepsze materiały, znakomite parametry i wykończenie. Natomiast o bezpieczeństwie odpowiednie certyfikaty. Huśtawki wahadłowe proponujemy stosować na prywatnych posesjach, a także w miejscach publicznych takich jak place zabaw, przedszkola lub szkoły. Dzięki huśtawkom wahadłowym dzieci mogą: integrować się z rówieśnikami, miło spędzać czas z rodzicami i rodzeństwem, rozwijać się fizycznie i psychicznie, kreatywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, ruszać się i mieć dobrą kondycję fizyczną, ćwiczyć siłę i sprawność manualną oraz koordynację ruchową, uczyć się pokonywania swoich lęków, barier i trudności, a co za tym idzie pewności siebie. Huśtawki wahadłowe od Simba umożliwiają nawet najmłodszym dzieciom bezpieczne i radosne korzystanie z obiektów rozrywki. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień.

Translate »