Dla architekta

Współpracujemy z urbanistami, architektami i projektantami krajobrazu. Realizujemy kompleksowe projektowanie placów zabaw i siłowni zewnętrznych, uwzględniające uwarunkowania przestrzenne, możliwości inwestycyjne oraz oczekiwania i potrzeby użytkowników.

Wszystko pod ręką


Skoncentruj się na tym, w czym jesteś najlepszy, a my zadbamy o resztę. Przygotujemy projekt koncepcyjny, kosztorys, niezbędne dokumentacje i wizualizacje plenerowych placów zabaw, linariów oraz stanowisk street workout’u.

Sprawdź ofertę

Twój pomysł, nasze rozwiązania


Zaaranżuj przestrzeń, a my dostarczymy urządzenia, dzięki którym urzeczywistnisz plan stworzenia wymarzonego placu zabaw lub plenerowej siłowni. Zapewniamy pełne wsparcie w doborze najlepszych rozwiązań z katalogu SIMBA.

Sprawdź ofertę

Spersonalizowane projekty


Dysponujemy własnym biurem projektowo-konstruktorskim i nowoczesną linią produkcyjną. Projektujemy i wykonujemy urządzenia pod indywidualne zamówienie inwestora, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Sprawdź ofertę

Z myślą o ludziach


Działamy odpowiedzialnie. Doradzamy w zakresie prawa budowalnego i wymogów technicznych. Urządzenia projektujemy z dbałością o piękny design i funkcjonalność, a naszym priorytetem jest najwyższe bezpieczeństwo ich użytkowników.

Biblioteka Simba


Zapraszamy wszystkich projektantów do współpracy z naszą firmą, przygotowaliśmy dla Państwa bibliotekę gotowych plików z naszymi urządzeniami. Pliki zapisane w formacie DWG i DXF – rzuty wraz z strefą bezpieczeństwa.

POBIERZ:    DWG / DXF

Translate »