Wyposażenie placów zabaw

Jesteśmy producentem drewnianych oraz metalowych placów zabaw. Wyposażenie placów zabaw produkujemy z drewna litego oraz klejonego. W zależności od rodzaju użytego materiału wersje naszych urządzeń noszą nazwy Gold i Platinum.

  • Gold – jest to drewno bezrdzeniowe, o okrągłym przekroju, o średnicy 120 mm, impregnowane, o złotej barwie. Urządzenia w tej wersji montowane są na stalowych kotwach w betonowej stopie fundamentowej.
  • Platinum – jest to drewno klejone, o kwadratowym przekroju, o wymiarach 100 x 100 mm, impregnowane, o pomarańczowej barwie. Montaż na kotwie stalowej w betonowej stopie fundamentowej.

Place zabaw o konstrukcji metalowej w naszej ofercie występują pod nazwą Steel. Jest to najtrwalsza i najmniej podatna na wpływ czynników atmosferycznych wersja urządzeń. W większości wyposażenia materiałem konstrukcyjnym jest profil stalowy, o przekroju kwadratowym 60 x 60 i 80 x 80 mm, piaskowany, zabezpieczony podkładem cynkowym i malowany proszkowo. Montowany bezpośrednio w betonowej stopie fundamentowej. Podstawowy kolor w naszej ofercie to fiolet – RAL 4005. Na Państwa życzenie malujemy na dowolnie wybraną barwę z palety RAL.

W nowej serii zestawów zabawowych materiałem konstrukcyjnym jest rura stalowa o okrągłym przekroju i średnicy 76 mm. Piaskowana, zabezpieczona podkładem cynkowym i malowana proszkowo. Montowana bezpośrednio w betonowej stopie fundamentowej. Kolor podstawowy – jasnoszary RAL 7035.

Zabezpieczenia boczne oraz daszki urządzeń występują w dwóch wersjach do wyboru:

– ze sklejki laminowanej wodoodpornej, występującej w pięciu podstawowych kolorach (żółtym, zielonym, niebieskim, czerwonym i pomarańczowym)

– z płyty z tworzywa sztucznego HDPE, występującej w szerokiej gamie kolorystycznej. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami kolorystyki urządzeń w naszym katalogu

Kolorystyka dobierana jest zgodnie z wizualizacjami przedstawionymi w katalogu. Simba zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych i kolorystycznych w związku ze stałą chęcią i potrzebą udoskonalania naszych urządzeń. Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość doboru kolorystyki według życzenia zamawiającego.

Sprawdź ofertę
simba simba simba simba
Translate »