Tory przeszkód dla psów

Ceny obowiązują na rynku polskim.

Tor przeszkód dla psów to idealna propozycja dla osób, które posiadają czworonoga, a także dysponują wolną przestrzenią np. w ogrodzie lub tarasie i chcą przeznaczyć ją dla swojego pupila. Tor przeszkód to świetne połączenie zabawy z treningiem i nauką dyscypliny. Umożliwia zwierzęciu angażującą zabawę na świeżym powietrzu tj. skakanie, bieganie, zabawę i odpoczynek bez żadnych ograniczeń, typu kaganiec, smycz lub brak przestrzeni. Dzięki profesjonalnemu torowi przeszkód, można nauczyć psa wykonywania komend wydawanych przez opiekuna. Aby pies nauczył się korzystać z toru przeszkód wymagana jest jednak współpraca, dobra komunikacja właściciela z czworonożnym pupilem i zaangażowanie właściciela. Dzięki tym formom kontaktu wytwarza się wyjątkowa więź właściciela z psem. Efektowny i dobrej jakości tor powinien składać się z kilku rodzajów przeszkód, które mają służyć psu do ich pokonania według konkretnego układu i kolejności. Szukasz profesjonalnych torów przeszkód dla psów? Jesteś w doskonałym miejscu! Firma Simba jest cenionym na rynku producentem placów zabaw, siłowni plenerowych, urządzeń fitness i street workout dla ludzi, a także torów przeszkód dla psów! Wykwalifikowany zespół zadba o najwyższej jakości, profesjonalny montaż. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju tory przeszkód tj. platforma, slalom, drążek do przeskakiwania, tuba, pierścienie, kładka, równoważnia, ścieżka po platformach, czy też szałas. Wszystkie nasze produkty mają certyfikat zgodny z normą PN-EN 1176:2009. Kadra, która tworzy firmę SIMBA nie boi się wyzwań, dlatego produkty i usługi, które oferuje to coś znacznie więcej niż zwyczajna sprzedaż! Decydując się na tor przeszkód dla psów w naszej firmie możesz liczyć na szybki i bezproblemowy kontakt, profesjonalne podejście do klienta i konkurencyjne ceny. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!

Tory przeszkód dla psów

Dlaczego warto postawić na tory przeszkód dla psów od Simba?
Tory przeszkód dla psów od projektanta, producenta i dystrybutora obiektów małej architektury Simba, zostały skonstruowane z najlepszych materiałów z myślą o czworonogach, ich rozwoju oraz właścicielach. Dzięki nim psy mogą pokonywać określone przeszkody w towarzystwie komend oraz wskazówek dawanych przez swojego przewodnika. Pies uczy się pokonywać dane przeszkody w konkretnej kolejności, którą musi poznać słuchając poleceń. Czego może się nauczyć? Przede wszystkim:

  • ćwiczeń zręcznościowych, a co za tym idzie zwinności,
  • szybkości,
  • posłuszeństwa (słuchania poleceń właściciela),
  • zaufania do właściciela,
  • oswojenia się z przeszkodami.

Tory dla psów agility od Simba mogą mieć różną formę i służyć do wykonywania różnego rodzaju ćwiczeń. Są to na przykład takie przeszkody, jak: platforma, slalom, drążek do przeskakiwania, tuba, pierścienie, kładka, równoważnia, ścieżka po platformach, czy też szałas. Tory dla psów od producenta Simba mają najwyższą jakość, o czym świadczy połączenie najlepszych materiałów, rozwiązań technologicznych oraz wysokich kompetencji architektonicznych.

Wszystkich zainteresowanych torami dla psów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.

Translate »