Huśtawki wagowe

Ceny obowiązują na rynku polskim.

Huśtawka ważka – huśtawki wagowe dla dzieci producent

Huśtawka zazwyczaj kojarzona jest z ruchomym, wiszącym urządzeniem rekreacyjnym, które wprowadzane jest w ruch wahadłowy przez drugą osobę lub w przypadku starszych dzieci przez nie same. Jednakże huśtawka może mieć również inną formę, z której mogą korzystać dwoje dzieci, wzajemnie się odpychając. Mowa o huśtawce ważce, która cieszy się nie mniejszą popularnością niż huśtawka tradycyjna. Stanowi ona klasyczny element każdego placu zabaw i wyposażona jest w dwa siedziska z oparciami. Jednakże huśtawka ważka może mieć zastosowanie na „prywatnym” placu zabaw, czyli w przydomowym ogrodzie, na tarasie lub na innej powierzchni na terenie posesji, którą chcemy przeznaczyć na miejsce do zabaw dla dzieci. Szukasz profesjonalnej huśtawki ważki dla swoich pociech? Jesteś w doskonałym miejscu! W sklepie SIMBA znajdziesz wysokiej jakości huśtawki wagowe (ważki) na sprężynach: tradycyjne (bez żadnych dodatków) lub z ozdobnymi zwierzątkami tj. króliczki, pieski lub elementami natury: listki. Choć na pierwszy rzut oka huśtawka ważka wydaje się niepozorna w użytkowaniu, to jednak wymaga od użytkowników zachowania równowagi i własnego wkładu (siły). Huśtawki ważki od SIMBA zaopatrzone są do wyboru w dwa lub cztery siedziska i wykonane są ze stali malowanej proszkowo lub z drewna. Solidna konstrukcja zapewnia wysoki poziom stabilności i bezpieczeństwa. Zapewnia dzieciom sposób na spędzanie wolnego czasu z rówieśnikami. Aby korzystanie z tego typu huśtawki było możliwe, potrzebne są chociaż 2 osoby (dzieci lub dziecko i osoba dorosła), które przy użyciu siły dokonują rozbujania urządzenia. Huśtawka ważka od SIMBA jest odporna na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, również atmosferycznych. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do zakupów!

Dlaczego warto postawić na huśtawki wagowe od producenta Simba?

Huśtawki wagowe, inaczej huśtawki ważki od projektanta, producenta i dystrybutora obiektów małej architektury Simba, zostały wykonane z najlepszych materiałów na rynku. O ich wysokiej jakości świadczą również znakomite parametry i wykończenie. Huśtawki ważki mają certyfikat i mogą być stosowane zarówno na prywatnej posesji, jak i przekazane do użytku publicznego, np. na terenie publicznych placów zabaw, przedszkoli i szkół. Mają one wiele zalet.

Przede wszystkim:

  • umożliwiają dziecku zabawę z innymi dziećmi i integrują,
  • pomagają w rozwoju fizycznym zarówno młodszych, jak i starszych dzieci,
  • dostarczają wspólnej rozrywki dzieciom z rodzicami,
  • są bardzo łatwe w montażu,
  • są wyposażone w różne motywy i kształty,
  • nie wymagają zbyt dużej ilości przestrzeni do użytkowania,
  • umożliwiają zabawy i ciekawe spędzanie wolnego czasu na świeży powietrzu,
  • pomagają ćwiczyć koordynację ruchową i uczą utrzymywania równowagi,

Huśtawki wagowe od Simba umożliwiają nawet tym najmłodszym dzieciom bezpieczne i radosne korzystanie, a co za tym idzie wiele korzyści, satysfakcji i wspólnej zabawy z innymi.

Wszystkich zainteresowanych huśtawkami wagowymi zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.

Translate »