ZESTAWY zabawowe

Ceny obowiązują na rynku polskim.

Zestawy placów zabaw

Bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw to jedno z najważniejszych miejsc dla Twojego dziecka. Nic dziwnego, bowiem dostarcza mu rozrywki i radości, nieskrępowanej zabawy z rówieśnikami, niezapomnianych wrażeń i przygód, zapewnia ruch na świeżym powietrzu i sprawia, że Twoje dziecko z pewnością nie będzie się nudzić. Niezwykle ważne przy produkcji placów zabaw jest dokładna kontrola jakości i bezpieczeństwa, która powinna być przeprowadzona przed wypuszczeniem go na rynek. Atrakcyjną i funkcjonalną formą są zestawy placów zabaw, które znajdziesz w firmie SIMBA. Firma oferuje drewniane (drewno lite i krojone) oraz metalowe zestawy placów zabaw. Drewniane place zabaw dzielą się na Gold i Platinum. Pierwszy rodzaj to drewno bezrdzeniowe, które ma okrągły przekrój o średnicy 120 mm. Urządzenie jest koloru złotego i montowane jest na stalowych kotwach w betonowej stopie fundamentowej. Platinum zaś należy do drewna klejonego o charakterystycznym kwadratowym przekroju i pomarańczowej barwie. Trzecią grupą zestawów placów zabaw są te, wykonane z metalu i noszą nazwę Steel. Stanowią najmocniejszą i najtrwalszą konstrukcję, jednocześnie najmniej podatną na wpływ czynników atmosferycznych. W skład zestawów zabawowych placów zabaw wchodzą: seria city basic, seria city pastel i seria natural. Wszystkie trzy zestawy wyposażone są w funkcjonalną zjeżdżalnię. Kolory dobierane są w oparciu o wizualizację, która widnieje w naszym katalogu. Na przestrzeni czasu kolorystyka i konstrukcja może ulec zmianie, gdyż nieustannie udoskonalamy nasze urządzenia. Oczywiście każdy klient decydując się na zestaw placu zabaw, może mieć własne życzenie, zgodnie z którym możemy dobrać określoną kolorystykę. Zainteresowany? Zapraszamy do skorzystania z oferty funkcjonalnych i estetycznych zestawów placów zabaw.

Urządzenia na plac zabaw – Simba

Zestawy placów zabaw od Simba

Dlaczego warto postawić na zestaw placów zabaw od producenta Simba?
Zestawy placów zabaw od producenta Simba są w pełni wyposażone i skonstruowane tak, by zapewnić dzieciom najwyższy poziom bezpieczeństwa i rozrywki. Funkcjonalne i kompleksowe place zabaw przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. W ich skład wchodzą: ulubione przez dzieci zjeżdżalnie, domki, tory przeszkód i wiele innych ciekawych rozwiązań, umożliwiających wspólną zabawę dzieci z rówieśnikami. Dzięki zestawom placów zabaw dziecko:

  • Ma szeroki wybór form zabawy i szybko nie nudzi się,
  • Ma możliwość wspólnej zabawy z innymi dziećmi,
  • Może bawić się i spędzać miło czas na świeżym powietrzu,
  • Może tworzyć drużyny, pomagać innym dzieciom w wykonywaniu różnych zadań, uczyć się zdrowej rywalizacji,
  • Może ćwiczyć i poprawiać koordynację ruchową,
  • Wyładowywać nadmiar energii,
  • Uczyć się kontrolować swoje ciało i ruchy,

Uczyć się pewności siebie i pokonywania swoich lęków, barier i trudności.
Warto wspomnieć, że zestawy placów zabaw od Simba umożliwiają nawet tym najmłodszym dzieciom bezpieczne korzystanie, a co za tym idzie wiele korzyści, radości i wspólnej zabawy z innymi.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą funkcjonalnych zestawów placów zabaw z pełnym wyposażeniem i atestami.

OFEROWANE ZESTAWY PLACÓW ZABAW

  • Place zabaw, seria city pastel (mega plac zabaw) – Wszędzie tam, gdzie mieszkają rodzice wychowujący małe dzieci, powinien znajdować się plac zabaw przeznaczony specjalnie dla maluchów. Miejsce to powinno zapewnić najmłodszym tyle atrakcji, że będą chciały wracać tam jak najczęściej. Wszystkie znajdujące się tam przedmioty muszą również zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Powinno być ono najważniejsze dla osoby zlecającej montaż placu zabaw. Nie jest tutaj istotne, czy jest to administrator osiedla, czy właściciel domu, który chce umieścić plac zabaw w ogrodzie z myślą o swoich dzieciach. Zleceniodawca powinien wybrać taką firmę, która zapewni montaż bezpiecznego i pełnego atrakcji placu zabaw. Jedną z firm działających w tej branży, której ofertę zdecydowanie można polecić, jest SIMBA. Możesz zamówić tutaj montaż placu zabaw dla dzieci w jednej z kilku dostępnych aranżacji. Jedną z nich jest city pastel. Jaki jest koszt realizacji takiego zamówienia? Zależy to m.in. od tego, ile urządzeń ma znaleźć się na placu zabaw. Można zdecydować się na skromniejszą lub bardziej rozbudowaną wersję. Istotna jest również nawierzchnia, którą wybierzesz. Może to być syntetyczna, gumowa powierzchnia. Jest to najdroższe ze wszystkich dostępnych rozwiązań. Najtańszym jest zwykły, naturalny trawnik. Jeżeli zdecydujesz się na montaż placu zabaw city pastel, to możesz być pewien, że zapewni on bawiącym się w tym miejscu dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń. Wszystkie urządzenia wykonywane są z ekologicznych materiałów. Firma SIMBA posiada certyfikaty, jakie powinien posiadać przedsiębiorca działający w tej branży w Polsce. Decydując się na skorzystanie z jej usług podejmujesz znakomitą decyzję. Wybrałeś z firmowego katalogu propozycję o nazwie city pastel? Zadzwoń lub napisz do przedstawiciela firmy SIMBA, aby ustalić wszystkie szczegóły. Umieszczenie w internecie pozytywnego komentarza na temat oferty, którą ma dla swoich klientów SIMBA, będzie miłym gestem z Twojej strony. Dzięki temu inne osoby zastanawiające się nad zleceniem montażu placu zabaw city pastel będą wiedzieć, że jest to firma, której można zaufać.
  • Place zabaw, seria city basic (duży plac zabaw) – Plac zabaw powinien znajdować się wszędzie tam, gdzie mieszkają rodziny z małymi dziećmi. Trudno jest wyobrazić sobie osiedle mieszkaniowe, na którym nie ma ani jednego placu zabaw. Również właściciele domów powinni wziąć pod uwagę potrzeby swoich dzieci i zdecydować się na montaż takiego placu w swoim przydomowym ogrodzie. Jeżeli dziecko nie będzie miało możliwości wybiegania się na powietrzu, może to skutkować jego zaburzonym rozwojem. Jeżeli chodzi o place zabaw, to istnieją różne sposoby ich aranżacji. Tematem przewodnim może być np. kosmos. Wtedy zamontowane w takim miejscu zjeżdżalnie i huśtawki będą swoim wyglądem nawiązywać do UFO lub gwiazd. Można również zdecydować się na plac zabaw budzący skojarzenia z ogrodem zoologicznym. Wtedy zamontowane tam urządzenia będą mieć wygląd różnych zwierząt. Firma SIMBA od lat zajmuje się montażem placów zabaw dla dzieci. W jej katalogu znajduje się również oferta o nazwie city basic. Dzięki tym przedmiotom dzieci, które skorzystają z tego placu zabaw, będą się na pewno świetnie bawić. Skorzystać mogą również rodzice. W dzisiejszych czasach nie jest wcale rzadkością sytuacja, w której nie znamy swoich sąsiadów z bloku lub też osób mieszkających w domach na naszej ulicy. Wizyta na placu zabaw może być okazją do nawiązania znajomości z osobami, które mieszkają po sąsiedzku, ale z którymi jak dotąd nie mieliśmy kontaktu. Ile kosztuje montaż placu zabaw city basic? Zależy to m.in. od tego, czy zdecydujesz się na zamontowanie wszystkich możliwych urządzeń, czy też wybierzesz tylko niektóre z nich. Wpływ na cenę ma również to, jaka będzie nawierzchnia placu. Możesz tutaj wybierać pomiędzy naturalną lub sztuczną trawą, piaskiem, żwirem lub specjalną gumową powierzchnią. Nawet jeżeli nie zdecydujesz się na pełną, najdroższą wersję, to nie musisz się obawiać o to, że dzieci nie będą się tutaj dobrze bawić. Nawet najbardziej skromna opcja city basic spodoba się najmłodszym. Zainteresowała Cię treść tego artykułu i chciałbyś poznać więcej szczegółów? Zadzwoń do przedstawiciela firmy SIMBA lub wyślij do niego wiadomość mailową.
  • Place zabaw, seria natural (najlepsze place zabaw) – Plac zabaw powinien znajdować się na terenie każdego osiedla mieszkaniowego i przedszkola. Osoby wychowujące małe dzieci, które posiadają własny dom, powinny zastanowić się nad możliwością zainstalowania placu zabaw w swoim ogrodzie. Jedną z popularnych w Polsce firm, która zajmuje się montażem takich urządzeń, jest SIMBA. W jej ofercie można znaleźć również plac zabaw dla dzieci typu natural. Ile to kosztuje? Wiele zależy od tego, na jakie konkretnie urządzenia się zdecydujesz. Im więcej atrakcji w takim miejscu, tym większy koszt ich instalacji. Na szczęście nawet skromniejsza wersja placu zabaw natural będzie miejscem chętnie odwiedzanym przez dzieci. Nie jest więc konieczne wydawanie dużych pieniędzy, aby zapewnić najmłodszym ciekawą i bezpieczną rozrywkę. Wpływ na cenę montażu ma również to, na jaką nawierzchnię się zdecydujesz. Najtańszą ze wszystkich opcji jest naturalny, zielony trawnik. Nieco więcej pieniędzy trzeba wydać na nawierzchnię ze żwiru. Najdroższe możliwości wyboru to sztuczna trwa lub nawierzchnia wykonana ze specjalnej gumy. Kiedy skontaktujesz się z przedstawicielem firmy SIMBA, pomoże Ci on podjąć najlepszą decyzję. Wzięte pod uwagę przez niego zostaną również Twoje możliwości finansowe. Być może zdecydujesz się ostatecznie na zamontowanie we wskazanym przez Ciebie miejscu placu zabaw z serii natural. Firma SIMBA może się pochwalić wszystkimi certyfikatami, jakie powinien posiadać dostawca tego rodzaju usług. Na Twoje życzenie wspomniane powyżej dokumenty zostaną Ci przedstawione. Decydując się na skorzystanie z oferty tej właśnie firmy możesz mieć pewność, że wszystkie przedmioty znajdujące się na placu zabaw będą bezpieczne dla Twoich dzieci. Dlaczego warto jest zapewnić najmłodszym właśnie taką rozrywkę? Najprościej byłoby odpowiedzieć w taki sposób- dziecko musi się wybiegać. Przebywanie na powietrzu i aktywność fizyczna mają korzystny wpływ na jego zdrowie. Rodzice powinni więc zrobić wszystko, aby ich dzieci mogły jak najczęściej przebywać w takim miejscu. Jesteś zainteresowany montażem placu zabaw natural? Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z firmą SIMBA. Po konsultacji z przedstawicielem firmy zdecydujesz o tym, którą z oferowanych możliwości wybrać.

Huśtawka dla dzieci ze zjeżdżalnią

Trudno wyobrazić sobie plac zabaw bez funkcjonalnej huśtawki i zjeżdżalni. Są to podstawowe elementy wyposażenia placu zabaw, najbardziej uwielbiane przez ich małych użytkowników. Drewniana huśtawka jest doskonałym sposobem na aktywne spędzanie czasu z rodzicami lub rówieśnikami na świeżym powietrzu. W połączeniu ze zjeżdżalnią stworzy dziecku prywatną przestrzeń do zabaw. Huśtawka ze zjeżdżalnią to doskonały zestaw do ogrodu lub na rekreacyjną działkę, a także wspaniała atrakcja, która sprawdzi się podczas letnich rodzinnych spotkań przy grillu. Taki zestaw do zabaw pełni wiele istotnych funkcji. Przede wszystkim dostarcza dzieciom rozrywki i satysfakcji, umożliwia im miłe i kreatywne spędzanie czasu wśród rodziny i przyjaciół na świeżym powietrzu, fizyczny i psychiczny rozwój, m.in. wzmacnia pewność siebie i odwagę, rozwija koordynację ruchową i równowagę. Szukasz praktycznej, estetycznej i trwałej huśtawki dla dzieci ze zjeżdżalnią? Sprawdź koniecznie ofertę producenta Simba! Zestawy huśtawek i zjeżdżalni zostały zaprojektowane z najwyższą precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły z najlepszych materiałów. W dodatku zostały starannie wykończone i skomponowane ze sobą. Wysoki poziom bezpieczeństwa tych urządzeń do zabaw potwierdzają liczne certyfikaty, a także znakomite parametry i wykończenie. Mogą być stosowane na prywatnej posesji, a także oddane do użytku publicznego, np. na placach zabaw, przy szkołach lub na terenie przedszkoli. Huśtawki metalowe i zjeżdżalnie od Simba umożliwiają nawet tym najmłodszym dzieciom bezpieczne i radosne użytkowanie oraz wiele radości i wspólnej zabawy w przydomowym ogrodzie. Wszystkich zainteresowanych tego rodzaju akcesoriami do placów zabaw zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.

Translate »