Seria GARDEN

Ceny obowiązują na rynku polskim.

Place zabaw seria garden – mega plac zabaw

Własny plac zabaw w ogrodzie to największe marzenie Twojego dziecka? Jeszcze dziś możesz je spełnić! Sprawdź ofertę obiektów rozrywkowych dla dzieci z serii garden od producenta placów zabaw SIMBA i spersonalizuj własny ogrodowy park rozrywki! W ofercie: uroczy bujak na sprężynie jeżyk, huśtawka na sprężynie dla dwóch osób śliweczki, pojedyncze, podwójne lub poczwórne huśtawki ważki na sprężynach, ławki równoważnia, ławki bez oparcia, prostokątne piaskownice, obiekty tematyczne (warzywniak, grusza), skrzynia na zabawki, zjeżdżalnie, a także gotowe place zabaw ze zjeżdżalnią (do wyboru z drabinkami, mini torami przeszkód, ściankami wspinaczkowymi – zobacz duży plac zabaw). Wszystkie te pojedyncze obiekty, a także zestawy skonstruowane zostały z najlepszych materiałów z myślą o przydomowym ogrodzie. Nie tylko dostarczają dzieciom rozrywki, ale również mają pozytywny wpływ na ich rozwój – poprawiają motorykę (sprawność manualną, równowagę, wytrzymałość, siłę, koordynację, świadomość ciała i zdolność reakcji). Ponadto pomagają kształtować poczucie własnej wartości, pewność siebie w związku z pokonywaniem różnych trudności związanych z korzystaniem z placu zabaw, a także motywują do realizowania celów. W celu zwiększenia bezpieczeństwa i funkcjonalności placów zabaw z serii garden postawiliśmy na innowacyjne rozwiązania technologiczne i architektoniczne. Gwarantujemy profesjonalną współpracę opartą na zaangażowaniu oraz pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań doskonale dostosowanych do wieku i możliwości dziecka. Wszystkie nasze obiekty rozrywkowe dla najmłodszych z serii natural otrzymały certyfikaty, wydane przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, a ponadto są akredytowane przez państwową jednostkę administracyjną tj. Polskie Centrum Akredytacji – place zabaw z atestem. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Poznaj też inne nasze place zabaw:

  • Kreatywne place zabaw, seria space – Plac zabaw dla dzieci może być zaaranżowany na różne sposoby. Jego tematem przewodnim może być również kosmos. Co byś powiedział, gdyby Twoje dziecko mogło codziennie bawić w miejscu, w którym wszystkie znajdujące się wokół przedmioty nawiązują swoim wyglądem do przestrzeni kosmicznej? Z pewnością uznasz, że byłaby to dla niego atrakcja. Nie tylko zresztą dla dziecka. Wielu rodziców w czasach swojej młodości interesowało się tematem kosmosu lub nawet są nim nadal zainteresowani. Różne telewizje emitują przecież ciekawe filmy dokumentalne na ten temat i cieszą się one dużym zainteresowaniem. Firma SIMBA oferująca montaż placów zabaw dla dzieci może wykonać specjalnie na Twoje zamówienie plac typu space. Jak słusznie wskazuje na to jego nazwa, wszystkie urządzenia, jakie się tam znajdą, będą nawiązywać do tematyki kosmicznej. Na placu zabaw space Twoje dziecko będzie mogło np. miło spędzić czas na bujaku mającym kształt pojazdu UFO. Wydaje się, że to miejsce może spodobać się dziecku tak bardzo, że będzie ono wręcz prosić rodziców o jak najczęstsze przychodzenie do niego. Dlaczego tak ważne jest, aby dziecko było częstym gościem na placu zabaw? Przede wszystkim chodzi o jego zdrowie. Ruch na świeżym powietrzu powinien być ważną częścią życia dziecka. Dla jego rodziców również mogą to być miłe chwile. Na osiedlowym placu zabaw spotykają się osoby, które pomimo tego, że mieszkają praktycznie obok siebie, nie mają okazji do porozmawiania z sąsiadami. Pilnując dziecka bawiącego się na placu zabaw (np. takim z serii space) mogą rozmawiać z innymi rodzicami. Może niespodziewanie okazać się, że niektórzy mieszkają w tym samym bloku. Jeżeli plac zabaw zostanie zamontowany na prywatnej posesji, również może pełnić rolę integracyjną dla rodziców. Zawsze można przecież zaprosić dzieci sąsiadów lub też znajomych wychowujących małe dzieci. Jak widać skorzystać mogą nie tylko najmłodsi. Po przeczytaniu tego artykułu jesteś zainteresowany zleceniem montażu placu zabaw z serii space? Zadzwoń do przedstawiciela firmy SIMBA lub prześlij do niego wiadomość korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie internetowej firmy.
  • Place zabaw z atestem, seria animals – Firma SIMBA zajmuje się montażem placów zabaw. Może on powstać zarówno pomiędzy blokami na osiedlu mieszkaniowym, jak i na terenie prywatnej posesji. Istnieje wiele możliwości, jeśli chodzi o aranżację placu zabaw. Jedną z propozycji firmy SIMBA jest ta o nazwie animals. Już sama nazwa wskazuje na to, jaki wygląd mają urządzenia na placu zabaw zaprojektowanym według tego pomysłu. Będzie on nawiązywał do różnych zwierząt. Dla dzieci będzie to z pewnością duża atrakcja. Może się nawet okazać, że będą bawić się tak dobrze, że trudno będzie zachęcić je do powrotu do domu. Dlaczego dziecko powinno spędzać jak najwięcej czasu bawiąc się na świeżym powietrzu? Jest to bardzo korzystne dla jego zdrowia. Jeżeli chcesz, aby Twoja pociecha prawidłowo się rozwijała, zapewnij jej możliwość swobodnej zabawy. Ile kosztuje montaż placu zabaw, np. takiego z serii animals? Zależy to od kilku czynników. Ważne jest to, jak wyposażone ma być to miejsce. Można tutaj zamontować wszystkie te przedmioty, które dostępne są w katalogu firmy, jak i zdecydować się tylko na ich część. Wpływ na cenę ma również to, z jakich materiałów zostały wykonane urządzenia, które zostaną umieszczone na placu. Pozostaje jeszcze kwestia nawierzchni, na której zostanie zamontowany plac zabaw animals. Najtańszą opcją jest zwykły, naturalny trawnik. Można również wysypać w tym miejscu piasek lub żwir, co kosztuje nieco więcej. Najdroższa nawierzchnia to sztuczna trawa lub specjalnie przygotowana do tego celu guma. Jeżeli zdecydujesz się na montaż placu zabaw animals, konsultant firmy SIMBA ustali wspólnie z Tobą, która z opcji będzie najlepsza biorąc pod uwagę budżet, jakim dysponujesz. Jeżeli wyrazisz takie życzenie, zostaną Ci przedstawione certyfikaty, które posiada ta firma. Są one dowodem na to, że montowane przez nią place zabaw są miejscami bezpiecznymi dla dzieci. Z firmą SIMBA możesz się skontaktować telefonicznie lub wykorzystując formularz kontaktowy, który znajdziesz na jej stronie internetowej.
Translate »