Linia Open – Ocean

Ceny obowiązują na rynku polskim.

Linia Open – Ocean to podróżą w krainę oceanów fantazji, pobudzającą dziecięcą wyobraźnię przez zabawę. Seria rozwija zmysły, przyciąga kolorem, rozwija kreatywność dzieci w każdym wieku. Ta kolorowa i dynamiczna linia jest inspirowana przestrzenią oceanu, oferując niezapomnianą przygodę i rozrywkę na świeżym powietrzu. Dzieci wspinają się w poszukiwaniu przygody, poszukując ukrytych w domkach piratów i ich skarbu, łapią fale niczym surferzy, rozwijając umiejętności motoryczne i koordynację ruchową.
Linia posiadać unikalny design, który odzwierciedla różnokolorowość oceanu. Oferując różnorodne aktywności i zabawy. Seria wpisuje się w zainteresowania i potrzeby poszczególnych grup wiekowych, uwzględniając ograniczenia oraz potrzeby dzieci. Seria umożliwia włączenie się opiekunów i rodziców do wspólnej zabawy. Dzieci na tym placu zabaw uczą się współpracy, rozwijają umiejętności komunikacji i stymulują wyobraźnię.
Cechą charakterystyczną tej linii są moduły sensoryczne wpływające na zmysły bawiących się dzieci. Różnorodna fakturowość, wykorzystanie kolorów, światła lub ruchu, dodatkowo angażuje dzieci i wspiera ich rozwój sensoryczny, czucie i równowagę.

Oferta kładzie szczególny nacisk na moduły sensoryczne, produkty innowacyjne oferujące unikatowe funkcjonalności np. urządzenia integracyjne, moduły interaktywne, edukacyjne, wspierające rozwój zmysłów i sprawność manualną. Interaktywne elementy zachęcają dzieci do aktywnego uczestnictwa w zabawie, a wprowadzenie elementów edukacyjnych, takich jak liczby, litery, kształty czy kolory niesie ze sobą wartość edukacyjną i rozwija umiejętności najmłodszych. Uwzględniono różne poziomy wiekowe i umiejętności dzieci, dostosowując funkcje i interakcje urządzeń w zależności od grupy wiekowej. Współpracując z ekspertami ds. dziecięcej psychologii, fizjoterapii czy integracji sensorycznej zapoznano się z oczekiwaniami, potrzebami i reakcjami dzieci na różne bodźce.
W ramach tej współpracy powstały projekty produktów edukacyjnych uwzględniających potrzeby dzieci w różnym wieku, z różnymi potrzebami, z uwzględnieniem osób z niepełnosprawnością.
Urządzenia zostały przemyślane tak, aby ułatwić dzieciom integrację, wzbudzić w nich kreatywność oraz wspierać rozwój społeczny.

Podstawą nowej linii i jej innowacyjnością jest modułowość, umożliwiająca produkcję urządzeń składających się z powtarzalnych elementów, możliwych do zastosowania w różnych konfiguracjach.
Urządzenia zaprojektowane zostały w podobnej i pasującej do siebie stylistyce, co pozwala na łączenie ich ze sobą w ramach różnych kombinacji, tworząc wspólną całość z możliwością szybkiego rozwijania w przyszłości.

Translate »