| Nazwa: | RÓWNOWAŻNIA |
| Nr kat.: | SZ-046 |
| Wymiary: | 140 x 33 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 440 x 333 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 50 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Zabezpieczenie konstrukcji: | Podkład cynkowy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE, lakier poliestrowy |
| Fundament: | A: Fundament betonowy
B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |