Seria CITY BASIC

Ceny obowiązują na rynku polskim.

Place zabaw seria city basic

Plac zabaw to zdecydowanie ulubione miejsce każdego dziecka, które poza świetną zabawą gwarantuje mu szereg innych korzyści. Urządzenia, które znajdują się na nim, są przeznaczone do wykonywania przeróżnych czynności np. zjeżdżanie, huśtanie się, gimnastykowanie i wiele innych. Place zabaw to nieodłączny element osiedli, przedszkoli i szkół podstawowych. W zależności od konkretnego rodzaju placu zabaw można znaleźć na nim takie elementy jak: zjeżdżalnia, huśtawka, drabinki i wiele innych funkcjonalnych urządzeń.

Poznaj też:

Można znaleźć również podstawowe wersje, które idealnie sprawdzą się na terenie prywatnych posesji. Producent SIMBA oferuje funkcjonalne i bezpieczne place zabaw z serii city basic, których podstawowym elementem jest jedna lub dwie zjeżdżalnie. W zależności od konkretnego modelu mogą być one mniej lub bardziej rozbudowane i zaopatrzone w dodatkowe formy rozrywki, takie jak: drabinki, domki i elementy do wspinaczki.

Place zabaw seria city basic od SIMBA wykonane zostały ze stali proszkowanej i są całkowicie trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Dostarczają dzieciom niebywałej rozrywki, umożliwiają integrację z rówieśnikami, a przede wszystkim doskonalą umiejętności motoryczne takie jak: wytrzymałość, równowagę, kondycję, siłę, ruchomość, koordynację i świadomość ciała, szybkość i zdolność reakcji oraz pewność siebie związaną z pokonywaniem różnorodnych przeszkód. Żeby zwiększyć bezpieczeństwo i funkcjonalność placów zabaw, w serii city basic zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania technologiczne i architektoniczne. Wyboru konkretnego placu zabaw można dokonać na podstawie wizualizacji, która znajduje się w naszych katalogach. Bezpieczeństwo i jakość wszystkich placów zabaw i obiektów rozrywkowych SIMBA zostały potwierdzone głównym certyfikatem wydanym przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji. Ponadto są akredytowane przez państwową jednostkę administracyjną tj. Polskie Centrum Akredytacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą placów zabaw z serii city basic.

Translate »