Place zabaw z atestem

Szukasz wysokiej jakości placów zabaw z atestami? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować! SIMBA to firma, która projektuje, tworzy i sprzedaje profesjonalne place zabaw z wymaganymi atestami! 

Place zabaw powinny pełnić takie funkcje, jak: dostarczanie dzieciom rozrywki, umożliwianie integracji z rówieśnikami, doskonalenie umiejętności motorycznych i kreatywności, dostarczanie niezapomnianych wrażeń, budowanie pewności siebie w związku z pokonywaniem przeszkód, doskonalenie myślenia, pamięci i spostrzegawczości, orientacji, refleksji, wyobraźni i inwencji twórczej, a także umożliwienie wyładowania nadmiaru energii. Żeby tak było, muszą być one nie tylko dobrze wyposażone, ale przede wszystkim funkcjonalne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i bezpieczne. Dlatego warto postawić na place zabaw z atestami! Minimalizują one ryzyko występowania w trakcie zabawy sytuacji niebezpiecznych dla zdrowia i życia i zapewniają bezpieczne użytkowanie.

Należy pamiętać, że bezpieczeństwo w znacznej mierze zależy od administratora placu zabaw. W kompletnej dokumentacji, poza certyfikatami poświadczającymi bezkompromisową jakość naszych urządzeń, znajdą Państwo również gotową książkę kontroli wyprodukowanego przez nas placu zabaw, powierzonego w Państwa ręce. Prowadzenie niniejszej książki oraz przeprowadzenie corocznej kontroli funkcjonalnej placu zabaw jest niezbędne z punktu widzenia norm PN-EN 1176 i wytycznych Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Jest też podstawą do uznania ewentualnej reklamacji produktu.

 Wszystkie nasze urządzenia do zabaw tj. huśtawki wagowe, wahadłowe, domki, pojazdy, karuzele, bujaki sprężynowe, piaskownice, a także urządzenia sprawnościowe posiadają niezbędne certyfikaty wydawane przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, a także są akredytowane przez państwową jednostkę akredytującą – Polskie Centrum Akredytacji. Akredytacja  PCA stanowi obiektywny dowód najwyższej jakości urządzeń. Zasady akredytacji poświadczają uznanie naszych procesów jakościowych i kompetencji w procesie produkcji i sprzedaży nie tylko w Polsce, ale również na całym terytorium Polski i Unii Europejskiej. Wszystkie obiekty małej architektury, które mamy w ofercie naszej firmy  wykonywane są z wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych: drzewa lub stali i spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa i użytkowe, a także materiałów uzupełniających tj. płyty HDPE, sklejka wodoodporna, liny polipropylenowe z rdzeniem stalowym, a także wszelkich elementów zabezpieczających z tworzywa sztucznego. Dysponujemy najlepszymi i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i architektonicznymi. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień. 

Translate »