Seria SPACE

Ceny obowiązują na rynku polskim.

Place zabaw seria space

Twoje dziecko jest małym odkrywcą? Interesuje się tematyką kosmosu? Przenieś je w przestrzeń galaktyki dzięki wspaniałym obiektom rozrywkowym z serii space od producenta SIMBA. W ofercie kolorowe i funkcjonalne: bujaki na sprężynie UFO, pojedyncze, podwójne i poczwórne huśtawki na sprężynie ważki, kosmiczne ławki równoważnie, ławki bez oparcia, piaskownice prostokątne, obiekty tematyczne (np. centrum dowodzenia, baza, kometa), skrzynia na zabawki z motywami kosmicznymi, zjeżdżalnie „duże ufo” i rakieta oraz gotowe zestawy placów zabaw ze zjeżdżalnią, mini torami przeszkód, drabinkami, czy też ściankami wspinaczkowymi. Wszystkie te elementy wyposażenia placów zabaw zostały skonstruowane z najwyższej jakości materiałów z myślą o przydomowych ogrodach i przedszkolach. Gwarantują dzieciom rozrywkę, rozwijają ich pasje, a przede wszystkim pozytywnie wpływają na ich rozwój – poprawiają zdolności motoryczne (sprawność manualną, wytrzymałość, równowagę, koordynację, siłę, świadomość ciała i zdolność reakcji). Dodatkowo kształtują poczucie własnej wartości, pewność siebie w związku z pokonywaniem różnych trudności, a także uczą stawiania sobie celów. Żeby zmaksymalizować trwałość, odporność i bezpieczeństwo placów zabaw z kosmicznej serii space wykorzystaliśmy nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne.

  • Duży plac zabaw – poznaj nasze place zabaw.
  • Plac zabaw do gminy – dostarcza dzieciom nieskrępowanej rozrywki, radości, niezapomnianych wrażeń, a także umożliwia zabawę w gronie innych dzieci.

Gwarantujemy profesjonalną współpracę opartą na pomocy w doborze właściwych rozwiązań świetnie dopasowanych do wieku, zdolności i zainteresowań dziecka. Wszystkie nasze place zabaw dla dzieci z serii space zostały nagrodzone certyfikatami, wydanymi przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, a ponadto są akredytowane przez państwową jednostkę administracyjną tj. Polskie Centrum Akredytacji. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poszczególnych obiektów.

Poznaj też kreatywne place zabaw seria Garden

Place zabaw, seria garden – https://simba.pl/kategoria-produktu/place-zabaw/seria-sad/

Dzieci lubią aktywnie spędzać czas. Należy więc zapewnić im możliwość zabawy na świeżym powietrzu, dbając przy tym o ich bezpieczeństwo. Jeżeli posiadasz własny dom z ogrodem, powinieneś pomyśleć o zamontowaniu w nim placu zabaw. Największą zaletą wyboru takiego właśnie rozwiązania jest to, że nie będzie konieczne wożenie dziecka autem na najbliższy plac zabaw. Będzie ono mogło bawić się tuż obok domu pod czujnym okiem rodziców. Jeżeli zainteresowała Cię treść tego artykułu, powinieneś jak najszybciej odwiedzić stronę internetową firmy SIMBA. Posiada ona w swojej ofercie plac zabaw serii garden, który montowany jest w przydomowych ogrodach. W skład zestawu wchodzą takie urządzenia, jak huśtawki i zjeżdżalnie. O tym, co konkretnie znajdzie się na placu zabaw, zdecydują rodzice po konsultacjach z przedstawicielem firmy SIMBA. Dla osób w niej zatrudnionych niezwykle istotną kwestią jest bezpieczeństwo. Możesz więc być pewien, że materiały, z których wykonane będą przedmioty zamontowane na placu zabaw garden, to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla dziecka. Urządzenia te nie posiadają żadnych ostrych, wystających elementów. Nie jest również możliwe, aby zastosowane przy ich tworzeniu materiały i farby mogły spowodować podrażnienia skóry u najmłodszych. W razie wątpliwości możesz poprosić przedstawiciela firmy SIMBA o zaprezentowanie certyfikatu potwierdzającego to, o czym napisano powyżej. Plac zabaw garden nie musi stać się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu tylko dla Twoich dzieci. Możesz zaprosić także znajomych z dziećmi lub sąsiadów, z którymi się przyjaźnisz. Podczas gdy dzieci będą się bawić, ich rodzice również mogą miło spędzać czas przy kawie lub herbacie. Oferta opisana w tym krótkim artykule wydaje Ci się interesująca? Uważasz, że montaż placu zabaw w Twoim ogrodzie to dobry pomysł? Zadzwoń lub napisz do przedstawiciela firmy SIMBA. Przedstawi Ci on szczegóły oferty i pomoże wybrać te urządzenia, które zostaną zamontowane tuż obok Twojego domu. Istnieje kilka różnych opcji do wyboru. Zapewnij swojemu dziecku radość z możliwości korzystania z placu zabaw znajdującego się tuż za progiem Twojego domu.

Translate »