Plac zabaw do gminy

Szukasz bezpiecznego i praktycznego placu zabaw do gminy? Jesteś w doskonałym miejscu! Firma SIMBA dysponuje szerokim wachlarzem atrakcyjnych i wysokiej jakości placów zabaw, składających się z wielu nowoczesnych obiektów rozrywkowych.

Jedną z wizytówek gminy jest funkcjonalny i bezpieczny plac zabaw – miejsce rekreacji dla dzieci i spotkań z rówieśnikami. To specjalnie oddzielone miejsce, bardzo często ogrodzone, które przeznaczone jest dla najmłodszych mieszkańców i wyposażone w bezpieczne i funkcjonalne urządzenia, takie jak: piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnia, huśtawki na desce, tory przeszkód, karuzele, bujaki sprężynowe, drabinki i inne. Coraz częściej montowane są również ciekawe i urządzenia liniowe, które służą kreatywnej zabawie.

Plac zabaw w gminie dostarcza dzieciom nieskrępowanej rozrywki, radości, niezapomnianych wrażeń, a także umożliwia zabawę w gronie innych dzieci. Nawet najbardziej wymagające maluchy z pewnością nie będą się na nim nudziły.  Idealny plac zabaw do gminy przed oddaniem powinien być dokładnie skontrolowany co do jakości, funkcjonalności i poziomu bezpieczeństwa. 

Profesjonalne place zabaw tworzone z różnych materiałów np. drewna (litego i krojonego), a także z metalu. Kolory urządzeń wybierane są na podstawie wizualizacji, która znajduje się w naszych katalogach. Oczywiście na przestrzeni czasu mogą one ulec zmianie, ponieważ nieustannie rozwijamy się i udoskonalamy nasze place zabaw. Wszystkie urządzenia, którymi dysponujemy, otrzymały istotne certyfikaty, wydane przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, a także są akredytowane przez państwową jednostkę administracyjną tj. Polskie Centrum Akredytacji. Na wszystkie place zabaw obowiązuje 36-miesięczna gwarancja, którą można przedłużyć nawet do 6 lat! Zainteresowany? Zapraszamy do skorzystania z oferty funkcjonalnych i estetycznych placów zabaw do gminy.

Translate »