| Nazwa: | SPACE LINE |
| Nr kat.: | ZZSL/0048 |
| Seria: | SPACE LINE |
| Wymiary: | 257 x 306 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 516 x 606 cm |
| Wysokość: | 298 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 59 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, sklejka anty-skid, blacha nierdzewna, lina zbrojona, rotomoulding |