| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0308 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 490 x 660 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 790 x 960 cm |
| Wysokość: | 345 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 90 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna, lina zbrojona, rotomoulding |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |