| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0310 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 764 x 1302 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 1102 x 1582 cm |
| Wysokość: | 404 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 150 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna, lina zbrojona, PP |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |