| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0108 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 283 x 414 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 468 x 573 cm |
| Wysokość: | 284 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 30 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, rotomoulding, HDPE, HPL |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |