| Nazwa: | OCEAN |
| Nr kat.: | ZZOC/0214 |
| Seria: | OCEAN |
| Wymiary: | 794 x 1114 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 589 x 597 cm |
| Wysokość: | 469 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 210 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna, lina zbrojona, PP, rotomoulding, sklejka anty-skid |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |