| Nazwa: | OCEAN |
| Nr kat.: | ZZOC/0212 |
| Seria: | OCEAN |
| Wymiary: | 654 x 619 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 1018 x 949 cm |
| Wysokość: | 439 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 196 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna, lina zbrojona, PP |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |