| Nazwa: | OCEAN |
| Nr kat.: | ZZOC/0303 |
| Seria: | OCEAN |
| Wymiary: | 342 x 545 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 680 x 772 cm |
| Wysokość: | 378 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 166 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HPL, HDPE, blacha nierdzewna, lina zbrojona |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |