| Nazwa: | OCEAN |
| Nr kat.: | ZZOC/0210 |
| Seria: | OCEAN |
| Wymiary: | 571 x 443 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 869 x 743 cm |
| Wysokość: | 349 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 90 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna,lina zbrojona, rotomoulding |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |