| Nazwa: | OCEAN |
| Nr kat.: | ZZOC/0213 |
| Seria: | OCEAN |
| Wymiary: | 425 x 600 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 589 x 597 cm |
| Wysokość: | 438 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 180 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna, lina zbrojona, PP, sklejka anty-skid |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |