| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0214 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 787 x 1114 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 1142 x 1407 cm |
| Wysokość: | 464 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 210 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna, lina zbrojona, PP |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |