| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0211 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 578 x 654 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 958 x 947 cm |
| Wysokość: | 374 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 196 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna, lina zbrojona, rotomoulding |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |