| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0114 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 446 x 397 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 744 x 681 cm |
| Wysokość: | 344 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 90 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, rotomoulding, HDPE, HPL |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |