| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0302 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 276 x 559 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 577 x 863 cm |
| Wysokość: | 281 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 226 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, lina zbrojona |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |