| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0113 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 403 x 486 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 681 x 783 cm |
| Wysokość: | 315 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna, rotomoulding, lina zbrojona |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |