| Nazwa: | STREET WORKOUT |
| Nr kat.: | sw-012 |
| Wymiary: | 959 x 971 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 1259 x 1277 cm |
| Wysokość: | 308 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 208 cm |
| Konstrukcja: | Rura Ø 76,1 mm, rury i profile stalowe o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, płyta HDPE anty-skid |