| Nazwa: | STREET WORKOUT |
| Nr kat.: | sw-009 |
| Wymiary: | 274 x 538 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 575 x 838 cm |
| Wysokość: | 243 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 143 cm |
| Konstrukcja: | Rura Ø 76,1 mm, rury i profile stalowe o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, płyta HDPE anty-skid |