Seria ANIMALS

Ceny obowiązują na rynku polskim.

Place zabaw seria animals

Przygotowaliśmy również coś specjalnego dla małych miłośników zwierząt. To funkcjonalna, przyjazna i urocza seria placów zabaw animals od producenta SIMBA!

Metalowe place zabaw – producent Simba

Gwarantujemy, że zachwyci Twoje dziecko i zapewni mu rozrywkę na świeżym powietrzu. Wszystkie obiekty rozrywkowe zostały zaprojektowane i stworzone z najlepszych na rynku materiałów, z myślą o przydomowych ogrodach, przedszkolach i innych publicznych obiektach dla dzieci. W ofercie znajdziesz takie urządzenia, jak: zjeżdżalnie z motywem ośmiornicy, osy, mrówki, biedronki, sowy, pająka, żółwia, delfina, wiewiórki. Wszystkie te elementy zostały wykonane z wysokiej jakości stali proszkowanej, zaś do wykończenia użyto profesjonalnej płyty HDPE. Szeroki wybór obiektów umożliwia swobodną personalizację zgodnie z preferencjami rodziców i dziecka. Nie tylko zapewnią Twojemu dziecku rozrywkę, ale również będą miały pozytywny wpływ na jego rozwój. Sprzyjają wspólnej zabawie z rówieśnikami, spędzaniu czasu z rodzicami w przydomowym ogrodzie, a także poprawiają sprawność, utrzymanie równowagi oraz zdolność reakcji. W dodatku estetycznie wyglądają!

Zobacz też:

Żeby zwiększyć funkcjonalność i bezpieczeństwo obiektów z serii animals zaopatrzyliśmy je w nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne. Wszystkim rodzicom i przedszkolom gwarantujemy profesjonalną współpracę opartą na zaangażowaniu, pomocy w związku z wyborem właściwych rozwiązań idealnie dostosowanych do wieku, zainteresowań i możliwości dziecka. Wszystkie nasze obiekty rozrywkowe zwierzątka dla najmłodszych z serii animals zostały nagrodzone certyfikatami, wydanymi przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, a także są akredytowane przez państwową jednostkę administracyjną tj. Polskie Centrum Akredytacji. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Translate »