| Nazwa: | OCEAN |
| Nr kat.: | ZZOC/0207 |
| Seria: | OCEAN |
| Wymiary: | 246 x 529 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 577 x 886 cm |
| Wysokość: | 379 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 185 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna, lina zbrojona |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |