-zł z VAT0,00 netto
-zł z VAT0,00 netto
| Nazwa: | SARABI NATURAL |
| Nr kat.: | zt-019 |
| Seria: | NATURAL |
| WERSJA WYKONANIA: | PLATINUM NATURAL |
| Wymiary: | 625 x 643 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 913 x 965 cm |
| Wysokość: | 270 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Drewno bezrdzeniowe |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| Kolorystyka: |
|
| WERSJA WYKONANIA: | PLATINUM BASIC |
| Wymiary: | 625 x 643 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 913 x 965 cm |
| Wysokość: | 270 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
| Kolorystyka: |
|