-zł z VAT0,00 netto
-zł z VAT0,00 netto
| Nazwa: | SOTO NATURAL |
| Nr kat.: | zt-010 |
| Seria: | NATURAL |
| WERSJA WYKONANIA: | PLATINUM NATURAL |
| Wymiary: | 144 x 337 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 420 x 695 cm |
| Wysokość: | 270 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| Kolorystyka: |
|
| WERSJA WYKONANIA: | PLATINUM BASIC |
| Wymiary: | 144 x 337 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 420 x 695 cm |
| Wysokość: | 270 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
| Kolorystyka: |
|