-zł z VAT0,00 netto
-zł z VAT0,00 netto
| Nazwa: | BALOO NATURAL |
| Nr kat.: | zt-007 |
| Seria: | NATURAL |
| WERSJA WYKONANIA: | PLATINUM NATURAL |
| Wymiary: | 430 x 290 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 745 x 655 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| Kolorystyka: |
|
| WERSJA WYKONANIA: | PLATINUM BASIC |
| Wymiary: | 430 x 290 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 745 x 655 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
| Kolorystyka: |
|