-zł z VAT0,00 netto
-zł z VAT0,00 netto
-zł z VAT0,00 netto
| Nazwa: | HM/007 |
| Nr kat.: | HM/007 |
| Wymiary: | 583 x 213 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 540 x 750 cm |
| Wysokość: | 243 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 133 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Rodzaj siedziska: | Siedzisko płaskie |
| Siedzisko koszyk pełny | |
| Siedzisko koszyk z łańcuszkiem |