| Nazwa | ZJAZD LINOWY |
| Nr kat.: | WS-024 platinum |
| Wymiary: | 352,4 x 2524 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 440 x 2470 cm |
| Wysokość: | 360 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Drewno klejone, rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE, sklejka anty-skid |