| Nazwa | POMOST STAŁY |
| Nr kat.: | SZ-003 steel |
| Wymiary: | 99 x 231 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 406 x 555 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Sklejka, sklejka anty-skid, lakier poliestrowy |
SIMBA Group sp. z o.o.
Ul. Zimna 15
20-204 Lublin
REGON: 061646358
NIP: 946-26-47-108
tel. (+48) 81 448 05 56 tel. kom. (+48) 733 601 601 tel. kom. (+48) 781 404 606
biuro@simba.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
© 2015-2023 Producent Placów Zabaw Simba – Lublin | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin |
