Zestawy zabawowe

Zestawy placów zabaw

Bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw to jedno z najważniejszych miejsc dla Twojego dziecka. Nic dziwnego, bowiem dostarcza mu rozrywki i radości, nieskrępowanej zabawy z rówieśnikami, niezapomnianych wrażeń i przygód, zapewnia ruch na świeżym powietrzu i sprawia, że Twoje dziecko z pewnością nie będzie się nudzić. Niezwykle ważne przy produkcji placów zabaw jest dokładna kontrola jakości i bezpieczeństwa, która powinna być przeprowadzona przed wypuszczeniem go na rynek. Atrakcyjną i funkcjonalną formą są zestawy placów zabaw, które znajdziesz w firmie SIMBA. Firma oferuje drewniane (drewno lite i krojone) oraz metalowe zestawy placów zabaw. Drewniane place zabaw dzielą się na Gold i Platinum. Pierwszy rodzaj to drewno bezrdzeniowe, które ma okrągły przekrój o średnicy 120 mm. Urządzenie jest koloru złotego i montowane jest na stalowych kotwach w betonowej stopie fundamentowej. Platinum zaś należy do drewna klejonego o charakterystycznym kwadratowym przekroju i pomarańczowej barwie. Trzecią grupą zestawów placów zabaw są te, wykonane z metalu i noszą nazwę Steel. Stanowią najmocniejszą i najtrwalszą konstrukcję, jednocześnie najmniej podatną na wpływ czynników atmosferycznych. W skład zestawów zabawowych placów zabaw wchodzą: seria city basic, seria city pastel i seria natural. Wszystkie trzy zestawy wyposażone są w funkcjonalną zjeżdżalnię. Kolory dobierane są w oparciu o wizualizację, która widnieje w naszym katalogu. Na przestrzeni czasu kolorystyka i konstrukcja może ulec zmianie, gdyż nieustannie udoskonalamy nasze urządzenia. Oczywiście każdy klient decydując się na zestaw placu zabaw, może mieć własne życzenie, zgodnie z którym możemy dobrać określoną kolorystykę. Zainteresowany? Zapraszamy do skorzystania z oferty funkcjonalnych i estetycznych zestawów placów zabaw.

Zestawy placów zabaw od Simba

Dlaczego warto postawić na zestaw placów zabaw od producenta Simba?
Zestawy placów zabaw od producenta Simba są w pełni wyposażone i skonstruowane tak, by zapewnić dzieciom najwyższy poziom bezpieczeństwa i rozrywki. Funkcjonalne i kompleksowe place zabaw przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. W ich skład wchodzą: ulubione przez dzieci zjeżdżalnie, domki, tory przeszkód i wiele innych ciekawych rozwiązań, umożliwiających wspólną zabawę dzieci z rówieśnikami. Dzięki zestawom placów zabaw dziecko:

  • Ma szeroki wybór form zabawy i szybko nie nudzi się,
  • Ma możliwość wspólnej zabawy z innymi dziećmi,
  • Może bawić się i spędzać miło czas na świeżym powietrzu,
  • Może tworzyć drużyny, pomagać innym dzieciom w wykonywaniu różnych zadań, uczyć się zdrowej rywalizacji,
  • Może ćwiczyć i poprawiać koordynację ruchową,
  • Wyładowywać nadmiar energii,
  • Uczyć się kontrolować swoje ciało i ruchy,

Uczyć się pewności siebie i pokonywania swoich lęków, barier i trudności.
Warto wspomnieć, że zestawy placów zabaw od Simba umożliwiają nawet tym najmłodszym dzieciom bezpieczne korzystanie, a co za tym idzie wiele korzyści, radości i wspólnej zabawy z innymi.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą funkcjonalnych zestawów placów zabaw z pełnym wyposażeniem i atestami.