Plac zabaw z monitoringiem

Place zabaw dla zachowania bezpieczeństwa powinny być odgrodzone specjalnymi barierkami lub ogrodzeniem, a także wyposażone w monitoring. 

Chyba nic nie przynosi dzieciom tak wielkiej radości, jak funkcjonalne i dobrze wyposażone place zabaw. Można je znaleźć w miejsach publicznych np. na terenie przedszkola, szkoły, osiedla, a także w miejscach prywatnych. Znajdują się na nich zazwyczaj takie obiekty rozrywkowe jak: huśtawka, piaskownica, tory przeszkód, karuzela, bujaki sprężynowe, urządzenia liniowe, czy drabinki. Mają one wiele zalet, takich jak: dostarczanie dzieciom rozrywki, doskonalenie umiejętności motorycznych i kreatywności, nauka pewności siebie związanej z pokonywaniem przeszkód, wyładowywanie nadmiaru energii, możliwość ciekawego i angażującego spędzania wolnego czasu z rówieśnikami i wiele innych. 

Firma SIMBA oferuje wysokiej jakości place zabaw z monitoringiem, które mogą być wykorzystywane przez dzieci w miejsach publicznych, a także na terenie posesji. Już nie musisz martwić się, że coś stanie się Twojemu dziecku podczas zabawy. 

Place zabaw z monitoringiem od SIMBY są nowoczesne, bezpieczne i wyposażone w obiekty wykonane z drewna lub metalu. U nas znajdziesz najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i architektoniczne. Wyboru koloru możesz dokonać na bazie wizualizacji, która znajduje się w naszych katalogach. Wszystkie obiekty, którymi dysponujemy, otrzymały główne certyfikaty, wydane przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, a także są akredytowane przez państwową jednostkę administracyjną tj. Polskie Centrum Akredytacji. Wszystkie place zabaw obejmuje 36-miesięczna gwarancja, którą możesz przedłużyć nawet do 6 lat! Zainteresowany? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty placów zabaw z monitoringiem. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Translate »