| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0206 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 403 x 375 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 683 x 855 cm |
| Wysokość: | 375 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, lina zbrojona blacha nierdzewna |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |