| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0205 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 202 x 344 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 486 x 720 cm |
| Wysokość: | 344 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 90 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna, rotomoulding |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |