| Nazwa: | JUNGLE |
| Nr kat.: | ZZJE/0105 |
| Seria: | JUNGLE |
| Wymiary: | 330 x 408 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 610 x 706 cm |
| Wysokość: | |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL, blacha nierdzewna |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |