| Nazwa: | OCEAN |
| Nr kat.: | ZZOC/0302 |
| Seria: | OCEAN |
| Wymiary: | 292 x 588 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 592 x 888 cm |
| Wysokość: | 281 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 226 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HPL, HDPE, lina zbrojona |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |