| Nazwa: | OCEAN |
| Nr kat.: | ZZOC/0300 |
| Seria: | OCEAN |
| Wymiary: | 172 x 331 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 471 x 681 cm |
| Wysokość: | 378 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, blacha nierdzewna |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |